Ana SayfaTeknoloji HaberleriOppo Enco Free 2i, 25 Kasım'da Görücüye Çıkacak!

Oppo Enco Free 2i, 25 Kasım’da Görücüye Çıkacak!

Şimdi, şirket 25 Kasım'da Oppo Reno 7 serisini piyasaya sürmeye hazır olduğundan; Oppo Enco Free2i olarak adlandırılan yeni bir kulaklık tanıtacak.

-

Oppo, Mayıs ayı sonlarında Oppo Reno 6 serisinin yanı sıra Oppo Enco Free 2 gerçek kablosuz kulaklığı tanıttı. Şimdi, şirket 25 Kasım’da Oppo Reno 7 serisini piyasaya sürmeye hazır olduğundan; Oppo Enco Free2i olarak adlandırılan yeni bir kulaklık tanıtacak.

Oppo Smart Life resmi Weibo hesabına göre şirket; 25 Kasım’da yeni Oppo Enco ürününü piyasaya sürecek. Aynı etkinlikte Oppo Reno 7 serisi de görücüye çıkacak.

Ne yazık ki, şirket şu ana kadar bu kablosuz kulaklıklar hakkında hiçbir şey açıklamadı. Fakat kulaklıkların bir önceki modelden daha üstün özelliklerle gelmesini bekliyoruz.

OPPO-Enco-Free-2i

Bu arada Oppo Enco Free 2 kulaklıklar, AirPods benzeri bir tasarıma sahipti. Bununla birlikte, kılıfları ovaldi. Bu kulaklıkların öne çıkan özellikleri, Dynaudio tarafından ayarlanmış olmaları ve 42 dB’ye kadar aktif gürültü engelleme desteğine sahip olmalarından kaynaklanıyordu.

-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here