Ana SayfaTeknoloji HaberleriOppo, N1 5 inch'in mini versiyonunu hazırlıyor

Oppo, N1 5 inch’in mini versiyonunu hazırlıyor

-

Oppo N1 geçen Eylül ayında piyasaya tanıştırıldı ve 1 ay sonrasında ise satıştaydı.Snapdragon 600 chipset şu an satışta yer alan en hızlı ürün olmasına rağmen Oppo N1 olarak bir sürü yeni özellikler sunmaktadır. 13 MP dönerli kamerası ve ender görülen dokunmatik hassas paneli, O-Click aksesuarı ve hatta resmi Siyanojen Mod tercih edeceğiniz özellikler arasındadır.

Şu an Oppo 5,9″ N1 mini versiyon üzerinde çalışmakta olduğunu bildirmiştir. Bu model orijinal dizayna ile aynı özellikte olacaktır. Büyük ihtimalle Oppo N1 mini olarak anılacak ve 5″ ekranı (klasik mini modeller gibi değil) olacaktır. Diğer verilebilecek teknik ipucu ise octa-core processor içerecek başka bir deyişle N1 mini MediaTek in son SoC ya da Samsung’un en yeni Exynos 5 Octageneration  ile devam edecektir.

Söylentiye göre, Oppo N1, mini LTE ve non-LTE versiyonları ile mevcut olacak ve Mayıs ya da Haziran ayında piyasaya sürülecektir. Eğer bu bilgi doğru ise, resmi duyurunun önümüzdeki haftalarda gerçekleşmesi gerekir sanırım. Hakkında bildiğimiz en kesin bilgi ise nihayet Oppo’nun long rumored Find 7 modelinin piyasalar ile tanıştırılacağıdır.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

1 Yorum

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.