Ana SayfaTeknoloji HaberleriOppo OHealth H1 adlı sağlık monitörünü tanıttı

Oppo OHealth H1 adlı sağlık monitörünü tanıttı

Çinli marka şu anda bir dizi yeni ürün ve yeniliği sergilediği yıllık Oppo Inno Day'i düzenliyor. Bunlardan biri, yeni OHealth sağlık hizmetleri alt markası altında lanse edilen ilk markadır.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Oppo, yıllık Inno Day etkinliğini özel bir çevrimiçi sunumla başlattı ve OHealth H1 adlı sağlık monitörü ürününü tanıttı.

Oppo, OHealth markasını ve altındaki ilk ürünü OHealth H1 sağlık monitörü duyurdu. Bir aile üyesinin kan oksijenini izleyebilir, EKG (elektrokardiyogram), kalp ve akciğer oskültasyonu (doktorunuzun stetoskopu kullandığı gibi) yapabilir, kalp atış hızını ve vücut ısısını kontrol etmenin yanı sıra uykunuzu takip edebilir.

OHealth H1 yalnızca 95 g ağırlığındadır ve yuvarlak kenarlı oval bir tasarıma sahiptir. Ayrıntılı bir sağlık genel görünümü sağlamak için izlenen verileri Oppo’nun sağlık algoritmalarıyla birleştirir. Monitör, bu verileri doktorlar, hastaneler ve kliniklerle paylaşabilecek.

Bu yeni OHealth H1 sağlık takip cihazının yanı sıra Oppo Air Glass 2’yi sergiledi. Yeni akıllı gözlük ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz