Ana SayfaTeknoloji HaberleriOppo Watch 2 Serisi Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Oppo Watch 2 Serisi Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Oppo Watch 2 serisi, 2020'de tanıtılan orijinal Oppo Watch'a benzer bir tasarıma sahip. Kıvrımlı kenarlara ve dar çerçevelere sahip hiperboloid 3D AMOLED esnek ekran sunuyor. Ekran 60Hz yenileme hızı, 326 PPI ve %100 DCI-P3 renk gamı ​​ile geliyor. Akıllı saat, Qualcomm Snapdragon Wear 4100 ve Apollo4s olmak üzere iki çip tarafından destekleniyor. Ayrıca çift işletim sistemi de sunuyor: Android ve RTOS tabanlı ColorOS Watch.

-

Oppo, yeni nesil akıllı saatlerini bugün resmen satışa sundu. Oppo Watch 2 serisinde üç model yer alıyor ve bunlardan ikisi LTE bağlantısını destekliyor. Seri yalnızca 200 dolar fiyatla başlıyor ve çift işletim sistemini destekliyor. Gelin bu yeni akıllı saatlerin neler sunduğuna bir göz atalım.

Oppo Watch 2

Oppo Watch 2 serisi, 2020’de tanıtılan orijinal Oppo Watch’a benzer bir tasarıma sahip. Kıvrımlı kenarlara ve dar çerçevelere sahip hiperboloid 3D AMOLED esnek ekran sunuyor. Ekran 60Hz yenileme hızı, 326 PPI ve %100 DCI-P3 renk gamı ​​ile geliyor.

Kullanıcılar 100’den fazla kadran seçebiliyor ve hatta AI Outfit 2.0 saat yüzü işlevini kullanarak yeni kadranlar oluşturabiliyor. Ayrıca giyilebilir, tokalı cilt dostu bir floroelastomer kayışa sahip.

Daha önce de belirtildiği gibi saat, üç model sunuyor. İki model 42 mm kadrana ve üçüncü model daha büyük 46 mm kadrana sahip. 42mm versiyonu hem eSIM hem de sadece Bluetooth ile gelirken, 46mm sadece eSIM desteği sunuyor.

Akıllı saat, Qualcomm Snapdragon Wear 4100 ve Apollo4s olmak üzere iki çip tarafından destekleniyor. Ayrıca çift işletim sistemi de sunuyor: Android ve RTOS tabanlı ColorOS Watch.

Piyasadaki çoğu akıllı saatin aksine cihaz, kullanıma göre otomatik olarak iki işlemci arasında geçiş yapıyor. Saat, herhangi bir Android uygulamasını çalıştırdığında yalnızca Qualcomm çipini kullanıyor.

Bu nedenle, 4 güne kadar pil ömrü sunduğu söyleniyor. Ek olarak Oppo’ya göre, kullanıcılar tamamen RTOS’a geçtiklerinde 16 güne kadar pil ömrü elde edebiliyorlar. Giyilebilir cihaz, spor modları, kalp atış hızı izleme, uyku izleme, horlama izleme, kan oksijen seviyesi izleme gibi diğer tüm yaygın akıllı saat özelliklerini sunuyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakGizbot

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here