Ana SayfaTeknoloji HaberleriOppo Yeni Ekran Altı Kamera Teknolojisini Yarın Tanıtacak!

Oppo Yeni Ekran Altı Kamera Teknolojisini Yarın Tanıtacak!

Oppo şimdi yeni nesil ekran altı kamera teknolojisini tanıttı ve şirketin daha sürükleyici bir ekran deneyimi keşfetmeyi asla bırakmadığını ekledi. Üç teknolojinin bir kombinasyonu olan Perspektif Panoramik Ekranı kastediyor. Ekran teknolojisi yarın resmen tanıtılacak.

-

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte akıllı telefon üreticileri artık ekran altı kameralar ve katlanabilir ekranlar gibi benzersiz özelliklere sahip cihazları piyasaya sürüyor. Ancak piyasada bu tür telefonlara sahip sadece birkaç marka var.

ZTE kısa süre önce ekran altı kameralı ikinci akıllı telefonunu piyasaya sürdü. ZTE Axon 30, benzersiz bir kamera teknolojisiyle satışa sunuldu. Xiaomi de bu tür bir teknolojiyle Mi MIX 4‘ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve şimdi Oppo, ekran altı kamera teknolojisine sahip bir cihazı piyasaya sürmek için hazırlanıyor.

Oppo şimdi yeni nesil ekran altı kamera teknolojisini tanıttı ve şirketin daha sürükleyici bir ekran deneyimi keşfetmeyi asla bırakmadığını ekledi. Üç teknolojinin bir kombinasyonu olan Perspektif Panoramik Ekranı kastediyor.

Şirket bununla ilgili daha fazla detayın yarın yani 4 Ağustos’ta açıklanacağını da sözlerine ekledi. Oppo Çin Başkanı Liu Bo Bobee, teknolojinin iki yılı aşkın bir süredir çalışma aşamasında olduğunu da sözlerine ekledi.

Raporlara göre Oppo, bu yeni teknoloji için özel bir ekran ve özel bir kamera sensörü kullandı. Ayrıca beyaz dengesi, HDR ve AI buğu giderme dahil olmak üzere optimize edilmiş performans için algoritmayı geliştirdi. Önümüzdeki günlerde markadan bu yeni teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here