Ana SayfaTeknoloji HaberleriOppo Yeni Şarj Teknolojisini Tanıtmaya Hazırlanıyor

Oppo Yeni Şarj Teknolojisini Tanıtmaya Hazırlanıyor

Geçen yıl Oppo, 4.000 mAh pille çalışan bir akıllı telefonu beş dakikada yüzde 41'e kadar şarj edebilen ve cihazı 20 dakikada tamamen şarj edebilen 125W Süper Flaş Şarj Teknolojisini tanıtmıştı. Bu teknoloji yeni bir telefonda kullanılabilir mi? Detayları 22 Temmuz'da öğreneceğiz.

-

Elon Musk, Twitter’ı satın alıyor

Elon Musk kararı bir kez daha tersine çevirdi ve Twitter'ı satın almaya devam etmeyi planlıyor. Düzenleyici...

Akıllı telefon üreticileri son birkaç yıldır hızlı şarj teknolojisine odaklanıyor ve bu yöndeki gelişme yakın zamanda durmayacak gibi görünüyor. Şarj teknolojileri de her geçen gün daha hızlanmaya devam ediyor.

Oppo, hızlı şarj teknolojisi söz konusu olduğunda önde gelen isimlerden biri oldu ve şirket bugün mobil şarj teknolojisinde önemli bir gelişmeye daha imza attığını duyurdu. Çinli şirket, bir poster aracılığıyla, bununla ilgili ayrıntıların 22 Temmuz’da açıklanacağını doğruladı.

Oppo’nun Weibo’da paylaştığı posterde şöyle yazıyor: “22,5W’tan 125W‘a kadar cep telefonu şarjı sadece daha hızlı ve daha hızlı olabilir mi?” Ayrıca şirketin “hızlı” dışında bir şeyden bahsedeceğini de ekliyor.

Geçen yıl Oppo, 4.000 mAh pille çalışan bir akıllı telefonu beş dakikada yüzde 41’e kadar şarj edebilen ve cihazı 20 dakikada tamamen şarj edebilen 125W Süper Flaş Şarj Teknolojisini tanıtmıştı. Bu teknoloji yeni bir telefonda kullanılabilir mi? Detayları 22 Temmuz’da öğreneceğiz.

-- Reklam --

Oppo A77s tanıtıldı: Snapdragon 680, 90Hz ekran ve 50MP kamera

Oppo, Haziran ayında A77 5G'yi piyasaya sürdü ve Ağustos ayında yeni bir 4G versiyonu ile seriyi devam ettirdii. Bugün...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.