Panasonic FZ-E1 Geliyor

Bugün gelen bilgilere göre suya ve toza dayanıklı yeni bir Windows Phone cihaz kısa zaman içerisinde geliyor, Samsung galaxy s5 gibi cihazların suya ve toza dayanıklı hale getirildiği günümüzde şuana kadar hala suya ve toza dayanıklı Windows Phone cihaz şuana kadar üretim aşamasına geçmemişti.

Şubat ayında duyurulan ve Windows Phone işletim sistemine sahip olduğu sızdırılan Panasonic FZ-E1 hakkında bugün gelen bilgilere göre cihazın kesin olarak Windows Phone işletim sistemi ile üretileceği, suya ve toza hatta kırılmalara karşı dayanıklı olduğu netleşti.

Cihazın hakkında gelen bilgilere göre cihazın donanım özellik bilgileride netleşti, buna göre cihazın özellikleri şöyle, 2.3 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM, 32GB dahili hafıza, 8MP arka kamera, Adreno 330 GPU, gibi özelliklere sahip cihazın en dikkat çeken noktası ise bataryasının tamı tamına 6200 mAh gücünde olması.

Cihaz iki versiyon olarak piyasaya sunulacak, çift sim kartlı model ve tek sim kartlı model olarak sunulacak olan cihazın ekran boyutu henüz bilinmiyor ancak -20 ile 60 derece sıcaklığa dayanabilecek yapıda olduğu söylenenler arasında.

Son olarak cihazın fiyatının ise çok yüksek olacağı söyleniyor, Ağustos ayında satışa sunulacak olan cihazın tek sim kartlı versiyonunun 1899$ ile satışa çıkacağı, çift sim kartlı versiyonunun ise 1999$ fiyat ile satışa çıkacağı biliniyor.

Sizce suya, toza ve darbelere karşı dayanıklı olan bu telefona bu fiyatı vermek akıl karı bir iş mi? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0