Panasonic Özçekim Kamerası Üretti

Panasonic firmalarının ilk kurucusu olan Konosuke Matsushita’nin şirket yetkililerince açıklanan son haber selfie tutkunlarının dikkatini çekiyor. Japonların dünya markalarından biri olan Panasonic resmi sitesinde ve yetkililerce basına yapılan açıklamada selfie alt yapılı yeni bir fotoğraf makinesi geliştirildiği belirtildi.

Panasonic firma yetkilileri GF line tipi kameralarının son üyesi olan Lumix DMC-GF7’yi dünya basınıyla paylaştı. Yeni kameranın en büyük özelliği ise selfie tutkunlarının yüzünü güldürecek birkaç selfie alt yapısıyla oluşturulmuş olması.Firmanın yeni kamerası selfie tarzı fotoğraflar üzerinde yoğunlaşan birkaç yeni özellik taşıyor.

Daha İyi Özelliklere Sahip

Bu yeni özelliklerle 3-inçlik ekran ile çevirme özelliği olan ve çevirme işlemini gerçekleştirdiğinizde, tamamen selfie moduna dönen bu yeni kamera ile selfie tutkunları çok daha iyi selfie ler fotoğraflayabilecekler. Hatta çekme tuşunu GF7’de bulunan Wi-Fi özelliği ile herhangi bir akıllı telefondan aktif edebileceğiniz bu yeni kameranız ile, AVCHD veya MP4 formatında 60fps’de 1080p çözünürlüğünde video çekme özelliğine de sahip olacaksınız.

Bunun yanı sıra 16MP sensör taşıyan, ISO seviyeleri 25.600′ e kadar çıkabilen son teknoloji ürünü Lumix DMC-GF7 kameranızda 5.8fps seri çekim özelliği de mevcut.
1421954365_inhand-back
Ekstra bir selfie rahatlığı veren bu yeni kamera ile selfie tutkunları ve fotoğraf çekmekten hoşlanan hobicilerin, daha geniş ve daha iyi özelliklere sahip DMC-GF7 selfie kamerasıyla bir adım önde olacakları kesin. Yeni kameranızla çok iyi selfieler çekmenizi diliyoruz. İşin tutkunlarına şimdiden kolay gelsin.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0