Ana SayfaİncelemePaper Chase İnceleme

Paper Chase İnceleme

-

Merhaba arkadaşlar incelememiz Paper Chase üzerine olacaktır.
Oyunda çocukluğunda herkesin yaptığı gibi kağıttan bir uçak var bu uçağın yönetimi bize ait oyundaki amacımızda önümüze çıkan engellere çarpmayıp mesela evler, arabalar, evlerden asılan çamaşırlar gibi engeller. Bunlara dikkat etmemiz lazım
Şimdi oyunu açalım karşımızda ekran 2’ye bölünmüş sol tarafını bende daha açamadım büyük ihtimalle paralı falan.

Planes’e tıkladığımızda değişik uçaklar alabiliyoruz onlarıda almak hiç kolay değil hem çok para istiyor hemde oyundan para kazanmak zor.
orada gördüğünüz kişi resmine tıkladığımızda yaptığımız en yüksek skoru elimizdeki altını, elmasları vs. şeyleri gösteriyor.

Oyunun iç yüzünden bahsedelim biraz grafikler vasatın biraz üstünde sonuçta kağıttan yapışmış uçak kullanıyoruz ne kadar grafik olacak diyebilirsiniz. Neyse geçelim burayı kağıt uçağımızın yönünü oyunu açtığımız cihazımızı sağa sola doğru döndürerek yapıyoruz. Tabi siz bunu oyunu durdurup control yazan yerde değiştirebilirsiniz. Son olarak size oyundaki hayati birşeyi söyleyeyim resimdede gördüğünüz gibi kırmızı bir yer var eğer buraya hasarlı olarak girersek düzeliyoruz yukarsa süremiz var bu süreyide arttırıyor yani buraya yetişmeniz lazım oyun içinde.

Oyun içi birkaç görüntü;


Oyunu Google Play Store‘dan ücretsiz indirebilirsiniz. İncelemenin altında oyun ile ilgili video mevcut izleminizi tavsiye ederim.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here