Ana SayfaTeknoloji HaberleriPara Kazandıran Sosyal Ağ Bubblews

Para Kazandıran Sosyal Ağ Bubblews

-

Custom Binary Blocked by Frp Lock Nedir? Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün mobil işletim sistemlerinden biri olan Android oldukça popüler bir seviyede. Milyonlarca kullanıcısı bulanan işletim...

Paylaşın, Beğendirin, Kazanın!

Facebook ve Twitter’da attığınız her paylaşım için, her beğeni için para kazanmak nasıl olurdu? Çok güzel olurdu fakat her iki platformda böyle bir özelliğe sahip değil. Sizlere tanıtacağımız yeni sosyal ağ Bubblews, yaptığınız her paylaşıma, aldığınız her beğeniye para ödüyor.

Bubblews yaptığı açıklamada: Facebook ve Twitter gibi platformları kullanıcıları üzerinden büyürken onları hiç düşünmeden, hakkını vermeden devam ediyorlar, biz kullanıcıların parasını vererek büyüyeceğiz. Şeklinde konuştu.

400 karakterlik metin kutusuna yazdığınız yazı ile 0.01 $ kazanabilirsiniz, bunun yanı sıra aldığınız her beğeni için aynı ücret ile ödeme yapılacak. İnternetten para kazanmak için Bubblews platformunda fenomen olmanıza gerek yok, bir site gibi kullanıp yemek tarifleri de paylaşabilirsiniz. Gelişmeler için takipte kalınız.

 

-- Reklam --

Downloading Do Not Turn Off Target Sorunu Nedir? Nasıl Çözülür?

Android akıllı telefonlar günlük hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Bazen bu akıllı cihazlarda sorunlar meydana gelebiliyor. Bugünkü yazımızda sizlere Android akıllı...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.