Ana SayfaAndroid HaberleriParanoid Ve AOKP Android 4.4.4 ROM Yayınladı

Paranoid Ve AOKP Android 4.4.4 ROM Yayınladı

-

iPhone Kilitliyken Cevapsız Aramalara Geri Dönme özelliği nasıl devre dışı bırakılır

iOS'ta cevapsız aramalara doğrudan iPhone Kilit Ekranından geri dönmek mümkündür. Bu makale, bu özelliğe erişimi...

Saatler sonra Android 5.0 işletim sisteminin tanıtılması beklenirken bir haberde Paranoid ve AOKP’dan geldi, gelen bilgilere göre iki geliştirici tarafından geliştirilen yeni Android 4.4.4 ROM’larını yayınladı.

Günümüzün en büyük ve en çok tercih edilen custom ROM’larından iki tanesi olan AOKP ve Paranoid ROM’ları genellikle stabilite ve çeşitli araç gereçlere izin verildiği için tercih sebebi, en güncel ROM olarak tanımlanan Android 4.4.4 sürümünü eğer sizlerde cihazınıza yüklemek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamalısınız.

İlk öncelikle dilerseniz Android 4.4.4 işletim sistemi sürümü ile beraber cihazınızın hangi özelliklere kavuşacağına bir göz atalım, arayüz hatalarında giderme, 3G, 4G, WİFİ bağlantı sorunlarında düzeltme, arayüz değiştirmeleri, arayüz iyileştirmeleri, daha fazla geliştirici seçenekleri, yeniden başlatmada sorun yaşayan cihazlar için düzeltmeler, güvenlik iyileştirmeleri, gibi oldukça düşündüren gelişmeleri cihazınıza getiriyor.

Ancak güncellemeyi OTA üzerinden yapamayacağınız için custom ROM yükleme işlemini detaylı olarak bilmeniz gerekiyor, eğer ben yüklerim biliyorum diyorsanız Paranoid için bu linke  AOKP için ise bu linke tıklayıp cihazınıza uygun ROM dosyasını indirip yükleme işlemini gerçekleştirmelisiniz.

-- Reklam --

Bilmeniz gereken 10 gelişmiş Google Arama operatörü

Google Arama, çoğumuz için çevrimiçi dünyanın sunduğu bilgi zenginliğine giriş noktasıdır. Ve ucuz, harika akıllı hoparlörler, artan sayıda insanın...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz