Ana SayfaTeknoloji HaberleriPaypal Yönetiminden İstifa Haberi Geldi

Paypal Yönetiminden İstifa Haberi Geldi

-

En iyi Android tabletler

Android, tabletler söz konusu olduğunda idealden daha az olduğu için bir üne sahiptir. iPadOS'un büyük...

Paypal’ın başkanlığını yürüten David Marcus görevinden ayrılarak Facebook’a katılacağını ve sosyal medya devinin mesajlaşma hamlesini yürüteceğini açıkladı. Bu şaşırtıcı açıklama Marcus ve Facebook CEO’su Mark Zuckerberg arasında gerçekleştirilen görüşmelerden sonra yapıldı.Bir büyük şirket deneyiminin daha kendisi için iyi olup olmadığı konusunda karar vermekte zorlandığını söyleyen Marcus, Mark Zuckerberg’in istekli tavrı ve Facebook’un etki alanının kendisini cezbettiğini dile getirdi.

David Marcus 2012′nin nisan ayından bu yana PayPal’in başkanlığını yürütüyordu. Marcus bundan böyle Facebook’un en önemli birimlerden birinin sorumluluğunu üstlenecek.Marcus’un ödeme teknolojileri konusundaki uzmanlığının Zuckerberg’e mesenger üzerinden para kazandıracakmış gibi duruyor. Ancak bu karar hem bizlere göre hemde bazı yurt dışı haber sitelerine göre planlanmış bir durum olabilir çünkü PayPal firmasında bu mevkilere kadar yükselmiş ve aylık çok iyi para kazanan bir yönetici bulunduğu konumdan henüz belli kazancı ve işleri yürütüp yürütemeceği belli olmayan bir firmaya geçmesi beklenemez.

paypalYurt dışı bazı haber sitelerine göre bu karar bundan aylar öncesinde alınmış çok ince ayrıntılar ve sorunlar giderildikten sonra istifa haberinin yapıldığı konuşuluyor ancak mantıksal şekilde düşünürsek bu söylentilerin doğruluk payıda var. Facebook’ta David Marcus gerçekten önemli mevkilerde olacak eğer işini iyi yürütebilirse daha çok para kazanabileceği hesaplanıyor.

-- Reklam --

Apple iPhone 14 Pro DxOmark kamera sonuçları açıklandı

Ünlü portal DxOMark nihayet yeni iPhone 14 Pro'da kendini ifade etti ve Apple serisinin yeni zirvesinin fotoğraf sektörü hakkındaki...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.