Periscope Android platformunda önemli bir güncelleme aldı

Sosyal medya uygulamarı her gün hayatımıza daha çok dahil oluyor. Son zamanların popüler sosyal medya uygulaması olan Twitter tarafınsan satın alınan ve kullanıcıların akıllı telefonları ve tabletleri üzerinden canlı yayın yapmalarını sağlayan Periscope Android platformunda önemli bir güncelleme aldı.

.::Periscope Nedir? Persicope Hakkında Merak Ettiğiniz Her şey::.

Tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de bir hayli popüler olan Periscope uygulamasının her geçen gün kullanıcı sayısını bir hayli artıyor. Kullanıcıların beklentileri karşısında kendini sürekli güncellenen Periscope, kullanıcıların merakla beklediği bir özelliği de kullanılabilir hale getirdi.

Öncelerden kullanıcıların sadece dikey video çekmesine imkan sağlayan periscope geçtiğimz aylarda getiridği yeni bir güncelleme ile birlikte yatay videoya da destek vermeye başlamıştı. Periscope şimdi de kullanıcıların kaçırdıklaarı ya da tekrar izlemek istedikleri yayınları geri ve ileri sarma yeteneğine kavuştu.

.::Periscope artık yatay yayını destekliyor::.

Geçtiğimiz aylarda yatay yayın özelliğine kavuşan Periscope, şimdi ise kullanıcıların şikayetçi olduğu bir yeni özelliğe daha kavuştu. Bildiğiniz gibi Periscope üzerinde canlı yayınları daha sonradan tekrar izlemek mümkündü. Ancak bu yayınlarda kullanıcılar ileri geri sarma yapılamıyordu ve kullanıcılar bu durumdan oldukça şikatçilerdi.

Kullanıcıların isteklerini yerine getiren popüler canlı yayın uygulaması Periscope, artık takip edilen kişinin yayın tekrarlarını izlerken ileri geri sarma özelliğini yeni güncellemeyle beraber kullanıcılarına sunuyor.Bu özelliği şimdilik sadece Android platformuna gelen yeni güncelleme ile dağıtılmaya başlanmışken iOS tarafında ise bu özellik önümüzdeki hafta itibariyle dağıtılmaya başlanacağı ifade edildi.

periscope-android-platformunda-onemli-bir-guncelleme-aldi

Android kullanıcıalrının telefonuna ya da tabletlerine gelen son güncellemeyi yüklediğiniz zaman bu özelliği kullanmak içinse herhangi ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Tekrarını izlemek istediğiniz yayını açtığınızda parmağınızı ekrana basılı tutmak bu özelliği kullanmak için yapacağınız tek şey. Bu anlamda uygulamanın bu yeni özelliğinin kullanıcılar için oldukça kolay bir kullanımı olduığunu ifade edebiliriz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0