Ana SayfaTeknoloji HaberleriPeriscope’a Twitter Olmadan Üye Olmak Nasıl Olur?

Periscope’a Twitter Olmadan Üye Olmak Nasıl Olur?

-

Periscope’a Twitter olmadan üye olmak artık çok kolay! Periscope üzerinden canlı yayın yapmak isteyen ama Twitter kullanmak istemeyenler için yeni gelen güncelleme ile telefon numarası ile kaydolma özelliği geldi. Twitter’in çok yaygın bir şekilde kullanılan bir sosyal ağ olduğu ortada ancak Twitter’a hiç bulaşmamak isteyenlerin sayısı da bir hayli fazla!

Lâkin Periscope, Twitter’a nazaran biraz daha marjinal ve ilgi çekici bir sosyal konumuna doğru hızla yükseliyor. Twitter kullanmak istemeyenlere bir müjdemiz var! Artık Periscope’a Twitter olmadan üye olmak çok basit. Periscope’a Twitter olmadan üye olmak istiyorsanız şayet yazının devamını okumalısınız. Ortaya çıktığı günden beri sadece Twitter üyelerinin kullanabileceği bir platform olan Periscope bu alanda yenilik yaptı ve kullanıcıların telefon numaraları ile üye olmasını sağlayacak güncellemeyi yaptı. Bu sayede Twitter kullanmak istemeyenleri de kucaklamış oldu Periscope.

Bu özelliğin yeni güncelleme ile gelmesi ilk günden beri birlikte çalışan ve hareket eden Twitter ve Periscope’un da yollarının ayrılmasına neden oldu.

-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here