Ana SayfaTeknoloji HaberleriPhilips'in İlk Ambilight OLED TV'si Görüldü!

Philips’in İlk Ambilight OLED TV’si Görüldü!

-

Philips ilk OLED TV’si 55 inç boyutunda 901F modeli ile IFA 2016’da görüldü OLED ve Ambilight teknolojisini birleştiren 4K TV, görüntü performansı oldukça fazla artıyor.

OLED teknolojisiyle beraber Philips Perfect Pixel Ultra HD  işlemcinin ter aldığı televizyon, 3800 PPI gibi muhteşem bir piksel yoğunluğuna sahip. Perfect Pixel Ultra HD işlemcisi, tam olarak 4 milyar piksel sunarak her pikselin keskinlik ve beraberinde parlaklık ayarını yaparak en ince hatları ve derinlikleri görmenizi sağlıyor. Ayrıca işlemcide bulunan Ultra Resolution özelliği, tüm kaynakları dönüştürerek ve yükselterek daha fazla HD görüntü sağlayabiliyor.

Philips

Muhteşem Conrast sistesi ile kontrast kalitesi oldukça artıyor. OLED panellerinde bulunan geniş gam ve Philips’in 17-bit ekran güçlendiricili akıllı renk işlemcisine yer verilirken Muhteşem renk sistemi ile 2.250 trilyon renk birden ekranda görülüyor. En keskin ve beyaz tonları gerçekçi bir şekilde ten rengine kadar bu ekranda canlanıyor. 901F’de 540 Nit ışık performansı ve oldukça fazla renk gamı bulunmakta. Mükemmel Pixel Ulta HD işlemcili OLED televizyon Philips HDR mükemmel’e ulaşan ilk tv diyebiliriz.

Ayrıca televizyon Android Smart TV işletim sistemine sahip. Bu sayede Google Play üzerinden TV ile alakalı tüm uygulamaları kullanabilirsiniz. Philips ayrıca Smart TV ile tam uyumlu çalışıyor. Quad Core işlemcili olması daha hızlı navigasyon ve kullanım kolaylığı sunmakta. QWERTY klavye ile uzaktan uyumlu. Ayrıca dokunmak ve ses tanıma özellikleride mevcut.

Çıkış tarihi şuan belli olmamasına rağmen Philips 901F 4K OLED TV’nin etiket fiyatı 3.500 euro.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.