PlayStation 4K Onay Aldı!

Sony, sonunda açıklamayı yaptı ve yeni konsol olarak karşımıza çıkması beklenen PlayStation 4K cihazını onayladı. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz aylardan bu yana, Sony cephesinden birçok sızıntı karşımıza çıktı. Bu sızıntıların en çok dikkat çekenleri arasında PlayStation 4 Neo veya PlayStation 4K söylentileri gündemde yoğun yer almıştı.

Sızıntıların çıktığı günden beri sessizliğini koruyan Sony, geçtiğimiz saatlerde sürpriz bir basın açıklaması yaptı ve resmi olarak doğrulama yaptı. Sony Interactive Entertainment başkanı Andrew House, dedikoduları sonlandırdı.

PlayStation 4K Onay Aldı!

E3 2016’da yeni PlayStation olacak mı?

Bu açıklamayla resmiyete kavuşan cihazın ismi henüz bilinmiyor. Sanal gerçeklik teknolojisini de destekleyecek olan yeni nesil konsol 4K çözünürlük teknolojisinin birçok cihazda standart olduğu günümüzde, konsollarda da bize bu çözünürlüğü sunacak. Yeni nesil konsolun PlayStation 4 cihazından 350 dolar daha pahalı olacağı da açıklandı.

Sony ekibinin bu hamlesinden sonra, eski PlayStation 4 kullanıcıların nasıl bir tercih yapacağı da merak ediliyor. Bununla beraber, E3 2016 etkinliğinde cihazın gösterime çıkmayacağı da paylaşıldı.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0