Ana SayfaTeknoloji HaberleriPocketScan ile kablosuz tarayıcınız avucunuzda canlansın

PocketScan ile kablosuz tarayıcınız avucunuzda canlansın

-

Dünyanın en küçük kablosuz tarayıcısı – PocketScan

Teknolojinin günümüzde hızlıca gelişmesi; hayatımızın her alanında bize sunduğu faydalarla pekişmekte ve yeni üretim yolları ortaya çıkmaktadır. Son zamanlara damgasını vuran Akıllı cihazlar, hayatımızın diğer alanlarında da kullanılmaya başlamıştır. Buna en güzel örneği ise PocketScan ürünü ile verebiliriz.

PocketScan nedir?

PocketScan dünyanın en küçük kablosuz tarayıcısıdır. Kişisel veya iş hayatınızda ki verileri sanal ortama taşımak istiyorsanız, PocketScan ürünü ile birkaç saniyede bunu başarabilirsiniz.

420 cm x 594 cm alana sahip olan PocketScan ürünü 85 gram ağırlığına sahip oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Avuç içinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün ile saniyeler içerisinde bilgisayar ortamına veya İpad’inize verileri aktarabilirsiniz.

Akıllı kablosuz tarayıcı – PocketScan

Akıllı teknoloji olarak hitap edilmesinin ana sebebi; PocketScan ürünü ile taradığınız metinleri Word ve Excel ortamlarında çalıştırabiliyor ve 30 farklı dili tanıyor, olabilmesidir. 400 Kez tarama yapabilme özelliği ile de çokta kullanışlı bir yapıya sahip.

Cihaz, şu anlık satışa çıkmış durumda değil. Ürün çıkış tarihi Aralık ayı olarak düşünülmektedir.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.