Ana SayfaTeknoloji HaberleriPornHub, Tekstil İşine Girdi

PornHub, Tekstil İşine Girdi

-

Şuanda dünyada en çok bilinen +18 sitelerden bir tanesi PornHub’dur. Bildiğiniz gibi yaptığı bazı çalışmalar ve projelerle tüm dünyanın odağı olurken şimdide PornHub tekstil işine girmeye karar vererek yine gündemin en çok konuşulan isimlerden bir tanesi olmayı başardı.

Ülkemizde +18 içerikler paylaşan siteler yasal değil ve TİB tarafından bulundukça engellenmektedir. Ancak yurt dışı ülkelerinin bazılarında durum böyle değil ve durum böyle olmayınca bizde nasıl inşaat firmaları, yapı firmaları çıkıyorsa o ülkelerdede bunlar çıktığı gibi birde +18 içerikler üretip internete koyan firmalar bulunmaktadır. İşte PornHub’da bunlardan bir tanesidir diyebiliriz.

Dünyada en çok bilinen +18 görüntüleri web sitesinde ücretli olarak yayınlayan sayılı sitelerden bir tanesi olan PornHub şimdide tekstil işine girmeyi kafasına taktı ve şuanda tüm dünyada manşetlerde yer almaktadır diyebiliriz. Çünkü PornHub sanal gerçeklik kavramında çalışmalar yaparken şimdide tekstil’e girecek +18’den bir firmanın nerelere vardığını görmekteyiz.

PornHub firması New York’da bir tane PornHub Apparel adında tekstik mağazası açtı ve burada ürün satışı yapmakta. Üstelik sadece mağazada değil internettede PornHub Apparel adında bir web sitsi yaptı buradanda ürün satışlarına başladı diyebiliriz.

Tabi fotoğraflarında aklınıza +18 görüntüler gelmesin normal tişört, şapka gibi ürünler satmaktadır. Tabi verilen pozların bazıları ülkemizde cesur pozlar olarak adlandırılmaktadır. Çünkü verilen bazı pozlara baktığımızda ülkemizde bu şekilde poz verdirip bu resmi internete koyan pek giyim ürünü satan firmaya rastlamadık. Sanırız ki kendi +18 oyuncularına birde çekim pozları verdirmektedir.

PornHub, Tekstil İşine Girdi

Aslında insanlığın acı dramı diyebiliriz buna. Çünkü +18 görüntüleri internette üyelik satarak paylaşan bir kuruluşu nerelere kadar yükselttiğimizin göstergesidir. Şuanda Brazzers gibi, PornHub gibi +18 görüntüler yayınlayan kuruluşlardan zengini yok diyebiliriz. İşte durum böyle oldunca avrupada bu kategoriye yönelmeye başlayan yüzlerce firma var. Sonumuz hayır olsun diyelim.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here