Ana SayfaAndroid HaberleriQuickOffice çok yakında tarih oluyor

QuickOffice çok yakında tarih oluyor

-

QuickOffice uygulaması Google Play’den kaldırılacak

Yazma ve düzenleme gibi bir çok işlemde yardımcı olmasının yanı sıra formatlar arası çeviriyi de oldukça kısa süre de gerçekleştiren QuickOffice uygulaması çok yakın bir süre içerisinde artık Google Play’den kaldırılacak. QuickOffice de anlayacağınız tarihe karışan uygulamalar ve projelerin arasındaki yerini alacak.Peki, neden?

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirile Google’ın geliştiriciler konferansında Google Docs ile ilgili bilgilerde verilmişti. Google Docs yapısı itibariyle çok daha kullanışlı olmasından ve QuickOffice’in özel fonksiyonlarını hali hazır içerisinde kapsıyor olmasından artık QuickOffice’in ihtiyaç fazlalığı bir hale geldiği görülmüştü. Şimdi ise net olarak Google tarafından da gelen karar ile QuickOffice’i Google Play üzerinden kaldıracak.

Eğer siz hala QuickOffice’i zevkle kullananlardansanız, elbette uygulama siz onu cihazınızdan silene kadar sizi terk etmeyecek. Fakat sildiğinizde muhtemelen tekrardan Google Play Store üzerinde bulamayacaksınız. Ayrıca uygulama tamamen Google Play’den kaldırıldığı için bundan sonra QuickOffice için herhangi bir güncelleme de sunulmayacak.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.