Ana SayfaTeknoloji HaberleriRealme Buds Air 3S Geliyor - Tüm Detaylar

Realme Buds Air 3S Geliyor – Tüm Detaylar

Resmi posterden de görülebileceği gibi, yeni kulaklıklar kısa uçlarla tasarlandı ve onlara daha küçük ve daha hafif bir görünüm kazandırdı. Tasarım ayrıca, kulaklıkları kolayca düşmemeleri için kulaklara sıkıca tutan kulak kanatları içeriyor.

-

Valheim Büyük Güncellemesi Mistlands İle Geldi!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Valheim çıktığı andan itibaren oldukça ilgi gören bir oyun haline...

Çinli teknoloji şirketi Realme geçtiğimiz günlerde, 17 Kasım’da Realme 10 serisini piyasaya süreceğini doğruladı. 10 serisine ek olarak, şirket şimdi yeni kablosuz kulaklıkları piyasaya sürecek. Firma tarafından paylaşılan posterler, yeni kulaklıkların Realme Buds Air 3S olarak adlandırılacağını gösteriyor.

Yeni gerçek kablosuz kulaklıkların teknik özellikleri şu anda bilinmemekle birlikte, posterler tasarımı net bir şekilde görmemizi sağlıyor. Resmi posterden de görülebileceği gibi, yeni kulaklıklar kısa uçlarla tasarlandı ve onlara daha küçük ve daha hafif bir görünüm kazandırdı. Tasarım ayrıca, kulaklıkları kolayca düşmemeleri için kulaklara sıkıca tutan kulak kanatları içeriyor.

Ayrıca yeni üründe kare bir şarj kutusu bulunuyor. Şarj kutusunun iç kısmında “Atılıma Cesaret Et” sloganı yazılı. Yazı, Realme’nin eşit derecede havalı “Genç Olmaktan Gurur Duyar” sloganının yerini alan en son sloganı olarak karşımıza çıkıyor. Kulaklık Uzay beyazı ve karbon siyahı olmak üzere iki renkle gelecek.

Realme-Buds-Air-3S

Buds Air 3S’nin özellikleri, Temmuz ayında piyasaya çıkan Buds Air 3 Neo’dan muhtemelen çok farklı olmayacak. Buds Air 3 Neo, yerleşik bir 10 mm bas hareketli bobin ile birlikte geliyordu. Ayrıca AI elektronik gürültü engelleme desteği ve fiziksel rüzgar gürültüsü direncinde %30 artış sağlıyordu.

-- Reklam --

I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden çok oyun bulunmakta bu oyunlar arasında aksiyon oyunlarının yeri oldukça ayrıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz