Ana SayfaİncelemeRed Ball 4 Android Oyunu

Red Ball 4 Android Oyunu

-

Android cihazınız ile eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız, hemen Red Ball 4 indirmelisiniz. Google Play Store’un vazgeçilmez oyun serilerinden biri haline gelen Red Ball serisi, yeni oyunu Red Ball 4 ile karşımıza çıkıyor. Ücretsiz oyunlar arasında yer alan Red Ball 4 şimdiden 10 milyona yakın indirilme sayısına ulaşmış durumda.

Oyunda, kontrol ettiğimiz karakter bir kırmızı top. Bu topumuz ile büyük bir maceraya atıldığımızı söyleyemeyiz en azından oyunun başlarında. Fakat, birkaç dakikadan sonra oyunun eğlencesi katlanmaya ve daha da zorlaşmaya başlıyor.

Red Ball 4 1

İki boyutlu harita üzerinde soldan sağa doğru gitmeniz gereken klasik bir oyun mantığına sahip olan Red Ball 4 Android oyunu, kimi zaman farklı bölümleri ile bu klasikliği bozmayı başarıyor.

Onlarca türden zorlu düşmanın karşımıza çıktığı bu oyunda kimi zaman büyük silahlardan da kaçmak zorunda kalacağız. İşte oyunun eğlencesi de buralarda başlıyor.

Denizde, ormanda, kumda gitmeniz gerekirken kimi zaman havada yuvarlanmak zorunda kalacaksınız. Bunun gibi pek çok bölüm haritası da oyunda yer almaktadır.

46 megabaytlık ufak bir boyuta sahip olmasına rağmen günlerce sıkılmadan oynayabileceğimiz Red Ball 4’ü Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve Android 2.3.3 ve üzeri herhangi bir cihazınıza bu eğlenceli oyunu kurabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

https://www.youtube.com/watch?v=JpT_M9L5xXc

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here