Ana SayfaTeknoloji HaberleriRedmi Buds 5 Bu Hafta Tanıtılacak!

Redmi Buds 5 Bu Hafta Tanıtılacak!

Yeni Redmi Buds 5'in önceki nesle göre daha iyi aktif gürültü engellemenin yanı sıra tüm bu özelliklere sahip olması muhtemel. Poster, kulaklıkların 46dB aktif gürültü azaltımına sahip olacağını ve üç renkte geleceğini de ortaya koyuyor: Mor, Siyah ve Beyaz.

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Xiaomi, Redmi Note 13 serisi akıllı telefonların yanı sıra Redmi Buds 5 kulaklıklarını da 21 Eylül’de Çin pazarında piyasaya süreceğini resmi olarak duyurdu. Duyuru, Xiaomi’nin Weibo hesaplarından biri aracılığıyla ve yakında çıkacak kulaklık başlıklarını gösteren bir poster aracılığıyla yapıldı.

Posterden de anlaşılacağı üzere Redmi Buds 5, Redmi Buds 4’ten farklı bir tasarıma sahip. Buds 4, kulaklıklarının kanal tarzı tasarımıyla oval bir kasaya sahipken Buds 5, dikdörtgen bir kasayla caka satıyor.

Poster, kulaklıkların 46dB aktif gürültü azaltımına sahip olacağını ve üç renkte geleceğini de ortaya koyuyor: Mor, Siyah ve Beyaz. Benzer şekilde, kulaklıklar 2kHz gürültü azaltma aralığına ve çift mikrofonlu AI çağrı gürültüsü azaltma özelliğine sahip olacak. 

Redmi-Buds-5-46dB-ANC

Xiaomi’nin önceki nesil Redmi Buds 4, 3 ANC seviyesiyle 35dB aktif gürültü azaltma özelliğine sahipti. Ayrıca AI çağrı gürültüsü azaltma ve 10 mm dinamik sürücüye sahip çift mikrofon kurulumu da bulunuyordu.

Redmi Buds 4, tek şarjla 30 saate kadar müzik çalabiliyor ve her kulaklık 6 saat dayanıyordu. Ayrıca hızlı şarjı da desteklerler; 5 dakikalık şarj size 1 saatlik dinleme süresi sağlıyordu. 

Yeni Redmi Buds 5’in önceki nesle göre daha iyi aktif gürültü engellemenin yanı sıra tüm bu özelliklere sahip olması muhtemel.

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.