Ana SayfaTeknoloji HaberleriRedmi Buds 5 tanıtıldı - fiyatı ve özellikleri

Redmi Buds 5 tanıtıldı – fiyatı ve özellikleri

Redmi Buds 4'ün aksine, yeni Buds 5 gövdeli bir tasarıma sahip. Kulaklıklar siyah, açık mavi ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor. Xiaomi ayrıca giyim markası AAPE ile iş birliği yaparak kulaklıkların özel bir versiyonunu da tanıttı.

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Xiaomi bugün mega bir lansman etkinliği düzenledi ve burada en yeni Redmi Note 13 serisi telefonları ve Redmi Pad SE‘yi tanıttı. Etkinlikte ayrıca yeni Redmi Buds 5 de görücüye çıktı. Redmi Buds 4’ün üst modeli, 46 db gürültü engelleme ve 40 saatlik uzun pil ömrü gibi etkileyici özellikler sunuyor. Kulaklıklar ayrıca bağlantı ve ergonomik tasarım için Bluetooth 5.3’ü de beraberinde getiriyor.

Redmi Buds 4’ün aksine, yeni Buds 5 gövdeli bir tasarıma sahip. Kulaklıklar siyah, açık mavi ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor. Xiaomi ayrıca giyim markası AAPE ile iş birliği yaparak kulaklıkların özel bir versiyonunu da tanıttı.

Redmi Buds 5, 46db’ye kadar amiral gemisi düzeyinde gürültü engelleme özelliği sunuyor. Kulaklık başlıkları 2kHz geniş bant aralığına sahiptir ve üç seviyeli gürültü azaltma derinliğinin yanı sıra üç seviyeli şeffaflık modu sunuyor.

Redmi-Buds-5-46dB-ANC

Net arama için, duyulabilir kulaklıklar aynı zamanda çift mikrofonlu AI gürültü engelleme özelliğine sahip. Yeni Redmi kulaklık başlıkları Bluetooth 5.3 üzerinden bağlanıyor ve Xiaomi Earbuds uygulamasından yapılandırılabiliyor.

Xiaomi, Redmi Buds 5’in 1,6 m hassas sargılı bobin ve 12,4 mm ekstra büyük yüksek polimer titanyum kaplamalı diyafram içeren bağımsız bir akustik odayla birlikte geldiğini öne çıkarıyor. Kulaklıklar ayrıca Netease Cloud Music donanım sertifikasını da aldı. Pil ömrüne gelince, Redmi Buds 5’in (kutuyla birlikte) 40 saatlik oynatma süresi sunduğu iddia ediliyor. Kulaklıklar yalnızca 5 dakikalık şarjla 2 saat müzik çalma olanağı sağlıyor.

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.