Ana SayfaTeknoloji HaberleriResmi 4shared Uygulaması Windows Phone İçin Yayınlandı

Resmi 4shared Uygulaması Windows Phone İçin Yayınlandı

-

Kullanıcıların eski dönemlerde sürekli dosya upload ve dosya download için kullandıkları 4shared bildiğiniz üzere Türkiye üzerinden erişime engelli durumdaydı, son dönemlerde ise upload servisine erişim açık durumda.

Bunun üzerine 4shared Windows Phone için resmi uygulamasını yayınladı, resmi uygulamalar kullanıcıların hem daha rahat ve daha kolay erişim yapabilmesi, daha güvenilir olmasından dolayı tercih ediliyorlar.

Günümüzde her ne kadar biraz daha kullanımı Türkiye üzerinden azalmış olsada yabancı ülkeler tarafından birinci sırada kullanılan upload, download sitesi olan 4shared kullanıcıların tek bir hesap oluşturarak upload, download yapabilmelerine olanak tanıyor.

Dilerseniz web üzerinden de rahatlıkla kullanabileceğiniz servisi resmi Windows Phone uygulamasıyla beraber daha rahat erişim için kullanabilirsiniz, uygulamanın özelliklerine bakacak olursak, hesabınıza yedekleme yapabilme, bilgisayardan yaptığınız dosya işlemleri yani kopyala, yapıştır gibi işlemleri yapabilme, 4shared veri tabanında bulunan müzik, video, resim, dosyaları indirebilme.

Gibi özelllikler sunan uygulamayı indirmek için bu linke tıklamanız yeterli.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here