Retina Macbook Air Üretimi Yakında Başlıyor

Yakın zaman içerisinde Apple tarafından duyurulan yeni Macbook Air gelen iddialara göre yakın zamanda üretilmeye başlanacak.

Kısa bir zaman önce WWDC 14 konferansında tanıtımı gerçekleştirilen dizüstü bilgisayarın üretiminin 3. Çeyrekte Apple tarafından üretilmeye başlanacağı iddia ediliyor.

Digitimes‘ın tedarikçi kaynaklarından olan ancak adı açıklanmayan bir kaynağa göre cihazın üretimi 3. Çeyrekte gerçekleştirilecek, hali hazırda 11 ve 13 inç ekran büyüklüğüne sahip olan ancak 12 inç ekran büyüklüğüne sahip olmayan dizüstü bilgisayarın üretilmesiyle beraber satış yelpazesini genişleteceği belirtiliyor.

Cihaz hakkında gelen bilgilerde sadece Retina Macbook Air ekran boyutunun değiştirilmeyeceği buna ek olarak yeni bir Trackpad’e sahip olacağı gelen iddialar arasında, son olarak ise cihazın fansız bir tasarıma sahip olacağı iddia ediliyor ancak bu iddialara bakılırsa dizüstü bilgisayarın çalışmasının imkansız olduğu söyleniyor.

Sizce Apple Retina Macbook Air yeni ekran boyutuna sahip dizüstü bilgisayarı ile beraber yükselişe geçebilir mi? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0