Retrica Pro iOS Uygulaması

iOS işletim sistemi için yayınlanan ücretli uygulamalar listesinin en üst sıralarında yer alan Retrica Pro uygulaması ile karşınızdayız. Milyonlarca insanın ücretsiz olarak kullandığı Retrica uygulamasının yükseltilmiş sürümü olan Retrica Pro, size ücretsiz sürümünden daha fazla imkan tanıyor.

Fotoğraf çekmenizi ve ardından bu fotoğrafı düzenlemenizi sağlayan Retrica Pro, pek çok efekti ve ekstra özelliği ile fotoğraflarınıza sihirli dokunuşlar yapabiliyor. Odaklama sistemi normal telefon kamerası sisteminden daha gelişmiş olan Retrica Pro ile istediğiniz görüntüleri daha rahat bir şekilde elde edebiliyorsunuz.

Retrica Pro 1

Bir görüntüyü fotoğrafladıktan sonra filtre sistemi ile üzerinde oynama yapabiliyorsunuz. Kimi zaman daha donuk renklere dönüştürebiliyor kimi zaman da renklerin canlılığını arttırabiliyorsunuz.

Tabi sadece efektler ile de iş bitmiyor. Bunun haricinde, kırpma veya renk tonu ayarlama gibi özellikler de Retrica Pro uygulamasında mevcut. Free sürümde kilitlenen özellikler Pro sürümde sınırsız bir şekilde kullanılabiliyor.

Fotoğraf çekmeye özen gösteren ve sık sık sosyal medyada paylaşan birisi iseniz, Retrica Pro iOS Uygulamasını satın almanızı şiddetle öneririm. 6,49 TL gibi bir fiyat ile uygulama marketine konulan Retrica Pro, iPhone 4 itibari ile tüm iPhone sürümlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve size harika görüntüler verebilmektedir.

Bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayın!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0