Ana SayfaTeknoloji HaberleriRing Pet Tag ile kayıp patili dostunuzu rahatça bulabilirsiniz!

Ring Pet Tag ile kayıp patili dostunuzu rahatça bulabilirsiniz!

10 dolarlık fiyat etiketi, cihazı Apple AirTag veya Tile Pro gibi Bluetooth izleyicilere uygun fiyatlı bir alternatif haline getiriyor; ancak Evcil Hayvan Etiketlerinin herhangi bir Bluetooth veya GPS işlevine sahip olmadığını unutmayın.

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Ring, 2022’de Evcil Hayvan Profili özelliğini kullanıma sunarak uygulama kullanıcılarına kayıp evcil hayvanların bulunmasına yardımcı olacak daha kolay bir yol sağladı. Bugün şirket, kayıp arkadaşınızı bulmayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için tasarlanmış uygun fiyatlı bir alet olan Ring Pet Tag’in ortaya çıkışıyla evcil hayvan kurtarma çabalarını iki katına çıkarıyor.

Ring Pet Tag evcil hayvanınızın tasmasına takılıyor ve arkasında bir QR kodu bulunuyor. Birisi evcil hayvanınızı bulduğunda ve bu QR kodunu taradığında, kayıp arkadaşınızın bulunduğuna dair bir bildirim alıyorsunuz. Ve eğer bir Evcil Hayvan Profili oluşturduysanız, evcil hayvanınızı bulan kişi onun sağlık durumuyla ilgili ayrıntıları alacak ve böylece siz onu alana kadar onu daha iyi izleyebileceksiniz.

Hepsinden iyisi, Evcil Hayvan Profilinin Bana Ulaşın bölümünü seçtiyseniz evcil hayvanınızın kurtarıcısı, Evcil Hayvan Profili aracılığıyla sizinle hemen iletişime geçebilir. Elbette, evcil hayvanınızın adını ve telefon numaranızı içeren geleneksel bir etiket de benzer bir amaca hizmet eder; ancak bu ayrıntıları bir QR koduna bağlamak, gizlilik endişelerini gidermeye yardımcı olacaktır.

Pet-Tag-Lifestyle-1

Ayrıca, evcil hayvanınızı bulan kişiyi hayvanınızın sağlık sorunları konusunda uyarmak da faydalıdır; bu, geleneksel etiketlerle mümkün olmuyor. 10 dolarlık fiyat etiketi, cihazı Apple AirTag veya Tile Pro gibi Bluetooth izleyicilere uygun fiyatlı bir alternatif haline getiriyor; ancak Evcil Hayvan Etiketlerinin herhangi bir Bluetooth veya GPS işlevine sahip olmadığını unutmayın.

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.