Ana SayfaTeknoloji HaberleriRussell Crowe'un filmi NUH'un çekimlerinde ipad kullanıldı

Russell Crowe’un filmi NUH’un çekimlerinde ipad kullanıldı

-

En İyi HBO Max Dizileri – Mart 2023

Dünyanın en popüler dizi ve film izleme platformlarının başında gelen HBO Max, geçen sene itibariyle RTÜK...

Orjinal adı NOAH olan Russle Crowe’un 4 Nisan’da vizyona girecek olan filmin çekimlerinde Ipad kullanıldığı ortaya çıktı.

Bu filmin yapım aşamasından bu yana pek çok ülkede tartışmalara yol açtığını da söyleyelim. Hatta bazı ülkelerde yasaklandı. Geçtiğimiz hafta Amerika’da vizyona giren bu filmim kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

Bu video’da bazı görüntülerde Ipad ile hazırlanmış bazı efektler olduğunu gördük. Gece ve gündüz efektini sağlayan tepegöz aydınlatmasında ve 5000 Litfe /dakika su bolaştma (yağmur sistemi) sisteminin kontrolünün Ipad ile sağlandığı doğrulanmış.

Video’yu izlemek için buraya,  Film ile ilgili yazımız için ise buraya tıklamanız yeterli.

-- Reklam --

En İyi Android E-Ticaret Uygulamaları 2023

Ticaretin en yaygın yolu teknolojinin gelişmesiyle e ticaret uygulamaları oldu. Siz de eğer ticarete yeni atıldıysanız bu uygulamalardan faydalanarak...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz