Saatli Otomobil

Her geçen gün teknoloji dünyasında yeni bir gelişmeye günaydın diyoruz. Bu konuda yapılan gelişme ve araştırmalar doğrultusunda bilim adamlarını bile şaşkına çeviren buluşlar gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla insanoğlunun bitmeyen teknoloji iştahı karşısında, firmalar alanlarında yapmış ve yürütmüş oldukları çalışmalara her gün bir yenisini eklemekle beraber aynı zamanda da ara vermeksizin devam etmektedirler.

Bu konuda alanında uzman yapısı ve elde etmiş başarıları ile birlikte teknoloji dünyasında adından sıkça bahsettiren bir firma olan Apple şirketi de, bu konuda yapmış olduğu yeniliklere bir yenisini daha eklemekle beraber akıllı saat teknolojisine de girmiş, bu konuda üretmiş ve geliştirmiş olduğu akıllı saati Apple Watch’ı, nisan ayında pazara süreceğini bildirmiştir.

Nisan Ayında Piyasaya Sürülecek

Bu konuda açıklama yapan Apple şirketinin CEO’su Tim Cook, nisan ayında piyasaya sürülecek olan saatin, geliştire çalışmalarının devam ettiğini açıklamakla beraber aynı zamanda da özelliklerinden de bahsetti ve aralarında en çok dikkat çeken özellik ise, yeni nesil otomobilleri, bünyesinde bulundurduğu uygulama ile kontrol edebilme yeteneğine sahip olması oldu.

Saat, nisan ayında satışa sürülecek

Aracın klimasını açıp kapayın.


Bu konuda söz konusu uygulama ile arabanızın klimasını açıp kapatmanız bir yana, aynı zamanda da arabanızı kilitleyip kilidini açarken, kornasını da çalabilmeniz mümkün. Bu konuda bir başka özellik ise, bu uygulama ile uzaktan arabanızın kapılarının kilitli olup olmadığı hakkında da bilgi verebilmeyi başaran cihaz, daha şimdiden kullanıcıların oldukça fazla ilgisini çekmiştir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0