Ana SayfaTeknoloji HaberleriSabahları Alarmla Değil Kokuyla Uyanacaksınız

Sabahları Alarmla Değil Kokuyla Uyanacaksınız

-

Artan iş temposu, günün yorgunluğu, hastalanma derken insan direnci düşüyor ve sabahları bir türlü dinç kalkamıyoruz. Öğrenciler için anne 5 dakika daha lafı yarım saat geçsede hala değişmiyor ve sıkıcı alarm sesleri bizi hala uyandıramıyor. Ancak SensorWake ile artık buna son o sıkıcı alarm seslerini unutun.

Hergün iş için, okul için, toplantı için… her insanın işi var ve erken uyanmak zorundayız. Erken uyanmak için telefon ya da saat ile alarm kuruyor ve o sıkıcı ses ile kalkmaya çalışıyoruz. Tabi genelde kalkamıyoruz 2 dakika daha 5 dakika daha derken bir bakmışız saatler geçmiş. 18 Yaşındaki genç bir arkadaşımız tarafından tasarlanmış ve projelenmiş olan SensorWake koku alarmı olarak bilinen cihaz sizleri bu sıkıcı gürültülü alarmlardan kurtarıyor.

SensorWake ile artık sabahları zır zır zır alarmlar ötmeyecek SensorWake içinde bulunan koku kapsülleri tarafından odanıza en çok sevdiğiniz koku yayılacak ve bu koku sayesinde uyanacaksınız. Üstelik koku kapsüllerinin içindeki maddeler kesinlikle zararlı değil ve insan vücuduna zararlı bir etkisi yok bildiğiniz kokulardan hiçbir farkı yoktur. Tabi durum bu kadar değil bazı insanlar varki zır zır zır alarm çalma değil bu kokuyla bile alsa uyanmaz. SensorWake kokulu alarm baktıki siz hala uyanmıyorsunuz mecbur diğer alarmli saatler ya da telefonlar gibi o da zır zır zır bir anda ötecek ve sizi uyandıracak.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.