Ana SayfaTeknoloji HaberleriSağlık Bakanlığı e-nabız Uygulaması Açıldı

Sağlık Bakanlığı e-nabız Uygulaması Açıldı

-

Birçok uygulamayı bünyesinde barındıran ve sürekli kendini yenileyerek yolunda devam eden T.C Sağlık Bakanlığı uygulamalarına ve hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete sunulan e-nabız uygulaması kullanıcılar tarafından 7 gün 24 saat kullanılabilir şekilde tasarlandı.

E-devlet üzerinden giriş yapabileceğiniz e-nabız uygulaması sayesinde T.C Sağlık Bakanlığı’nın da vermiş olduğu destek ile tüm sağlık kayıtlarınızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Uygulama e-devlet’te Nabız: Kişisel Sağlık Sistemi ismiyle hizmete sunuldu.

T.C Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete sunulan e-nabız uygulaması hakkında konuyla ilgili yazı paylaşan ilgili kurum şöyle dedi: e-Nabız Kişisel Sağlık Sistemi uygulaması sayesinde ziyaret ettiğiniz tüm sağlık tesisi bilgilerine ve detaylarına (tanı, randevu, muayene, reçete bilgileri dahil), tüm tetkik ve incelemelerinize, tahliller, görüntülemeler, alerji bilgileri ve detayları, sağlık tesisleri hakkında bulunduğunuz değerlendirmeler, güncel sağlık durumunuz.

Ayrıca uygulamada 112 acil sağlık butonu da var. Şayet tüm bu bilgileri izin verdiğiniz takdirde doktorunuz ile de paylaşabilirsiniz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here