Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Akıllı Bisiklet Yapıyor!

Samsung Akıllı Bisiklet Yapıyor!

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Evet yanlış okumadınız, Samsung akıllı bisiklet üretecek.

Teknoloji çok hızlı bir şekilde gelişiyor ve hayatımızdaki her şey teknoloji ile birlikte gelişme gösterdi. Mesela, Telefonun ilk üretildiği zaman kim bilebilirdi ki bu kadar gelişecek ve bu kadar önemli bir araç haline gelecek? Artık hayatımızda ki her şey “akıllı” kelimesi altında teknoloji akımına uğradı ve gelişme gösterdi. Akıllı gözlükten tutun da akıllı saate kadar her şey..

Şimdi de ünlü teknoloji devi Samsung, akıllı bisiklet üretmeye hazırlanıyor. Milano kentinde önemli bir fuarda tanıtılan bisiklet Giovanni Pelizzoli adlı firma ile ortak çalışma sonucunda üretilecek.

Akıllı bisiklet hakkında biraz daha detaya inecek olursak, kaliteli ve şık bir biçimde üretilip görünüm bakımından da normal bisikletlere fark atacak diyebiliriz.

Bisikletin özellikle gövde bölümünü akıllı hale getirecek olan Samsung ve Giovanni Pelizzoli firması, gövdeyi kavisli bir hale getireceği belirtiliyor.

Ayrıca bisikletin gövdesinin kavisli olmasının kullanımını ve sürüşünü çok daha iyi hale getireceği ve daha kolay sürüş keyfi sunacağı da belirtiliyor.

İçerisinde gece kullanımında işe yarayacak olan 4 adet lazer yer alacak olan akıllı bisiklet, aynı zamanda da bisiklete entegreli ve uyum içerisinde çalışacak olan GPS’in yer alacağı da söyleniyor.

Üretimine devam edilen bisikletin satışa ne zaman sunulacağı konusunda her hangi bir bilgi henüz yok fakat bu konuların da açığa kavuşacağı belirtiliyor.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz