Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Akıllı Bisiklet Yapıyor!

Samsung Akıllı Bisiklet Yapıyor!

-

Amazon, kalemli Kindle Scribe’ı duyurdu

Amazon bugün, şirketin şimdiye kadarki en büyük Kindle'ı ve hareket halindeyken okuma ve yazma için...

Evet yanlış okumadınız, Samsung akıllı bisiklet üretecek.

Teknoloji çok hızlı bir şekilde gelişiyor ve hayatımızdaki her şey teknoloji ile birlikte gelişme gösterdi. Mesela, Telefonun ilk üretildiği zaman kim bilebilirdi ki bu kadar gelişecek ve bu kadar önemli bir araç haline gelecek? Artık hayatımızda ki her şey “akıllı” kelimesi altında teknoloji akımına uğradı ve gelişme gösterdi. Akıllı gözlükten tutun da akıllı saate kadar her şey..

Şimdi de ünlü teknoloji devi Samsung, akıllı bisiklet üretmeye hazırlanıyor. Milano kentinde önemli bir fuarda tanıtılan bisiklet Giovanni Pelizzoli adlı firma ile ortak çalışma sonucunda üretilecek.

Akıllı bisiklet hakkında biraz daha detaya inecek olursak, kaliteli ve şık bir biçimde üretilip görünüm bakımından da normal bisikletlere fark atacak diyebiliriz.

Bisikletin özellikle gövde bölümünü akıllı hale getirecek olan Samsung ve Giovanni Pelizzoli firması, gövdeyi kavisli bir hale getireceği belirtiliyor.

Ayrıca bisikletin gövdesinin kavisli olmasının kullanımını ve sürüşünü çok daha iyi hale getireceği ve daha kolay sürüş keyfi sunacağı da belirtiliyor.

İçerisinde gece kullanımında işe yarayacak olan 4 adet lazer yer alacak olan akıllı bisiklet, aynı zamanda da bisiklete entegreli ve uyum içerisinde çalışacak olan GPS’in yer alacağı da söyleniyor.

Üretimine devam edilen bisikletin satışa ne zaman sunulacağı konusunda her hangi bir bilgi henüz yok fakat bu konuların da açığa kavuşacağı belirtiliyor.

-- Reklam --

Vivo Y73t Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Vivo kısa süre önce Vivo Y32t ve Y52t orta sınıf akıllı telefonlarını piyasaya sürmüştü. Şimdi firma, “t” markalı başka...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.