Samsung Akıllı Bisiklet Yapıyor!

Evet yanlış okumadınız, Samsung akıllı bisiklet üretecek.

Teknoloji çok hızlı bir şekilde gelişiyor ve hayatımızdaki her şey teknoloji ile birlikte gelişme gösterdi. Mesela, Telefonun ilk üretildiği zaman kim bilebilirdi ki bu kadar gelişecek ve bu kadar önemli bir araç haline gelecek? Artık hayatımızda ki her şey “akıllı” kelimesi altında teknoloji akımına uğradı ve gelişme gösterdi. Akıllı gözlükten tutun da akıllı saate kadar her şey..

Şimdi de ünlü teknoloji devi Samsung, akıllı bisiklet üretmeye hazırlanıyor. Milano kentinde önemli bir fuarda tanıtılan bisiklet Giovanni Pelizzoli adlı firma ile ortak çalışma sonucunda üretilecek.

Akıllı bisiklet hakkında biraz daha detaya inecek olursak, kaliteli ve şık bir biçimde üretilip görünüm bakımından da normal bisikletlere fark atacak diyebiliriz.

Bisikletin özellikle gövde bölümünü akıllı hale getirecek olan Samsung ve Giovanni Pelizzoli firması, gövdeyi kavisli bir hale getireceği belirtiliyor.

Ayrıca bisikletin gövdesinin kavisli olmasının kullanımını ve sürüşünü çok daha iyi hale getireceği ve daha kolay sürüş keyfi sunacağı da belirtiliyor.

İçerisinde gece kullanımında işe yarayacak olan 4 adet lazer yer alacak olan akıllı bisiklet, aynı zamanda da bisiklete entegreli ve uyum içerisinde çalışacak olan GPS’in yer alacağı da söyleniyor.

Üretimine devam edilen bisikletin satışa ne zaman sunulacağı konusunda her hangi bir bilgi henüz yok fakat bu konuların da açığa kavuşacağı belirtiliyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0