Samsung, Apple’dan Daha Çok Seviliyor

Günümüzde üretilerek, teknoloji piyasasıyla beraber oluşan pazarda öne çıkan iki firma arasındaki rekabet her geçen gün daha da kızışarak, yeni özellikleri içerisinde barındıran yeni cihaz modellerini piyasaya sürmeleri noktasında etkili olacak düzeyde bulunuyor. Yapılan araştırmalar sonucunda da hangi firmadan daha fazla memnun kaldıkları sayılarla ortaya döküldü.

Samsung, Apple’ı Geride Bıraktı

Araştırma şirketi Harris Poll’u uyguladığı ve raporlandırıldığı bu uygulama sonucunda iki teknoloji şirketi kıyaslanarak; Samsung ve Apple firmalarının ürünlerinden ne derece memnun kalındığı noktasında, teknolojik ürün takipçilerine sorular yöneltildi.

Samsung ve Apple’ın bu istatistiksel veriler dahilinde kıyaslanması sonucunda galip olarak Samsung’un çıktığını söyleyelim. Adından sıkça söz ettiren bu iki teknoloji şirketi arasında gösterilen söz konusu şirketlerin kullanıcı memnuniyeti konusunda da etkili bir hizmet verdiklerini söyleyebiliriz.

2010 yılında Amerikan piyasasına adım atarak hızlı bir yükseliş içerisine giren Samsung, sadece ürünleriyle değil kullanıcıların ilgisiyle de övünebilecek. İlk kez bu alanda Apple’ı bu alanda geride bırakmayı başaran Güney Koreli teknoloji devi, bu sayede teknolojik ürünlerinden daha da memnun kalınmasını sağlayacak ve bu alanda bir ivme kazanarak daha etkili ürünleri piyasaya çıkarmak için bir girişimde bulunacak.

Samsung’u yüz üstü bırakan Galaxy S5 serisi telefon modelinin de en fazla memnun kalınan telefon olarka ön plana çıkması da hayret uyandırdı. Samsung’u ciddi bir zarara uğratan bu modelin en fazla tutulanların arasında olması şaşıtıcı olarak değerlendirildi.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0