Samsung Galaxy Alpha AnTuTu sonuçları yayınlandı

Samsung tarafından üretilmesi beklenen ve sürekli olarak hakkında yeni bilgiler yayınlanan Samsung Galaxy Alpha sonunda tanıtıldı, tanıtılmasının üzerine hakkında yine yeniden yeni bilgiler yayınlanan Samsung Galaxy Alpha için benchmark sonuçları yayınlandı.

Samsung tarafından hile yapıldığı belirtilen sistem performans testleri üzerinde iddiaları geçtiğimiz aylarda yanıtlayan Samsung AnTuTu üzerinde herhangi bir hile yapılmadığını bunun uydurma olduğunu açıklamıştı.

Sistemsel performans testleri üzerinde hile yapılmadığı belirtmesine rağmen o gün bugündür Android kullanıcılarını bir türlü inandıramayan Samsung Galaxy Alpha için bugün AnTuTu sonuçları yayınlandı ve kullanıcılar cihazın bu sonuçlarına yine şaşkınlık ile cevap verdi.

Sony bahane, Samsung şahane.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar arasında en iyi model olarak gösterilen Sony Xperia Z2 bu testlerde oldukça aşağılarda kalıyor, bu yüzden Samsung tarafından hile yapıldığını belirten kullanıcılar cihazların AnTuTu testi yaparken işlemci gibi cihazın ana birimlerinin son hızda çalıştığını normalde daha düşük performansta çalıştığını iddia ettiler.

Sony bahane Samsung şahane diyerek Samsung şirketini daha önce eleştiren kullanıcılar Sony Xperia Z2 cihazının Samsung tarafından geçilemeyeceğini açıklamışlardı.

Sony Xperia Z2 gibi en güçlü Android telefon diyebileceğimiz ve güç konusunda LG G3 diyebileceğimiz modellerin önüne geçen Samsung Galaxy Alpha bakalım nasıl bir performans sunacak?

Samsung Galaxy Alpha AnTuTu Benchmark

Samsung Galaxy Alpha AnTuTu Benchmark

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0