Samsung Galaxy Alpha yeni fotoğraf galerisi

Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen akıllı telefon Samsung Galaxy Alpha için bugün yabancı çeşitli internet siteleri tarafından cihazın incelemesi yapıldı, görsel inceleme konusunda oldukça başarılı bir görsel galerisi sunan kaynaklar cihazın oldukça hoş bir tasarıma sahip olduğunu ve incelik konusunda modelin geçilemeyeceğini iddia ettiler.

İnternet siteleri tarafından verilen bilgilerde cihazın Apple iPhone 5S modeliyle karşılaştırıldığında daha üstün olduğu ancak fiyatından dolayı kullanıcıları biraz üzebileceği açıklandı.

Mobil cihazların incelemesini yapan yabancı asıllı siteler genel olarak cihazın özelliklerin üst düzey olduğu ve Apple iPhone 6 modeliyle rekabet edebileceğini açıkladı.

Dilerseniz cihazın yeni fotoğraf galerisini sizlerle beraber paylaşalım hem sizler cihazın inceliğini ve diğer cihazların yanında nasıl bir tasarım sergilediğini görün hem cihazın özelliklerine bir defa daha bakmış olun.

Samsung Galaxy Alpha özellikleri ve fotoğraf galerisi.

  • 720p çözünürlüklü , 4,7 inç boyutunda Super Amoled ekran
  • Exynos 5 Octa işlemci, 4 çekirdeği Cortex A15 mimarisine sahip ve 1,8 GHz saat hızında çalışıyor diğer 4 çekirdek ise Cortex A7 mimarisine sahip ve 1,3 GHz saat hızında çalışıyor.
  • 32 GB dahili hafıza (arttırılamaz)
  • 2 GB RAM
  • 1860 mAh gücünde batarya

Gibi özelliklere sahip olan cihazın yeni fotoğraf galerisini orjinal boyutunda görmek için görselin üzerine tıklamalısınız.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0