Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Galaxy Buds 2 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Buds 2 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Samsung, Galaxy Buds 2 ile Aktif Gürültü Önleme özelliğinin gürültünün %98'ini engelleyebileceğini iddia ediyor. Şirket ayrıca, etrafınızda neler olup bittiğini gerçekten duymak istediğiniz durumlar için ortam modları üzerinde de çalıştı. Kulaklıklar, makine öğrenimi tabanlı çözümlerle birlikte geliyor ve arabalar, rüzgar, acil durum araçları gibi harici seslere uyum sağlıyor.

-

Yeni katlanabilir amiral gemilerinin yanı sıra Samsung, bugüne kadarki en hafif TWS kulaklığı olan Galaxy Buds 2‘yi duyurdu. Kulaklıklar, her biri üç mikrofon tarafından etkinleştirilen yeni bir tasarım ve aktif gürültü önleme sunuyor.

Ayrıca bkz: Samsung Galaxy Z Fold 3 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Buds 2, dinamik bir iki yönlü hoparlörle geliyor. Bir woofer ve bir tweeter’a bölünmüş, net yüksek notalar ve derin atmosferik alçak sesler vaat ediyor. Samsung ağırlığı kulaklık başına 5.0 grama indirdi ve kasa toplam ağırlığa sadece 41.2 gram ekledi.

Her bir kulaklığa yerleştirilen üçlü mikrofon, müzik dinlerken aktif gürültü iptalinden ve “etkileyici çağrı kalitesi” sağlamaktan sorumlu. Özel bir Ses alma birimi (VPU), diğer tarafa yalnızca sesinizi filtrelemeye yardımcı oluyor ve dış sesleri bastırmıyor.

Samsung, Aktif Gürültü Önleme özelliğinin gürültünün %98’ini engelleyebileceğini iddia ediyor. Şirket ayrıca, etrafınızda neler olup bittiğini gerçekten duymak istediğiniz durumlar için ortam modları üzerinde de çalıştı. Kulaklıklar, makine öğrenimi tabanlı çözümlerle birlikte geliyor ve arabalar, rüzgar, acil durum araçları gibi harici seslere uyum sağlıyor.

Samsung, PC kullanıcıları için Galaxy Buds 2’de gürültü kontrolü ve ekolayzır ayarlamalarını sağlayacak bir Galaxy Giyilebilir uygulaması sağlayacak. Kulaklıklar ayrıca farklı Galaxy cihazları (telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar) arasında sorunsuz geçişe izin verecek bir Otomatik Geçiş çözümüne sahip olacak.

Ayrıca, tamamlayıcı uygulamanın bir parçası olarak, optimum ses deneyimi için doğru boyutta kauçuk uçları seçmenize yardımcı olan Galaxy Giyilebilir uyum testini de sunduklarını belirtelim.

Buds2’nin kasası Buds Pro’nun kasasına çok benziyor ve aynı pil kapasitesine sahip – 472 mAh (her kulaklıkta 61 mAh pil var). Kasa her zaman beyazdır, ancak Galaxy Buds 2 aslında dört renkle geliyor. Renkler arasında Grafit, Beyaz, Zeytin Yeşili ve Lavanta yer alıyor.

Samsung Galaxy Buds2, 27 Ağustos’ta 149 euro fiyatla görücüye çıkacak. Samsung bu kulaklıklara The Simpsons, Star Wars ve Galaxy Z Flip 3 akıllı telefondan ilham alan eğlenceli bir çanta da sunacak.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy Z Flip 3 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here