Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Galaxy Buds Live, Mistik Mavi Renk Seçeneği İle Karşınızda!

Samsung Galaxy Buds Live, Mistik Mavi Renk Seçeneği İle Karşınızda!

Samsung'un kulaklıklarına çarpıcı bir renk seçeneği daha!

-

Samsung‘un yeni kulaklıkları Mistik Siyah, Mistik Beyaz ve Mistik Bronz olmak üzere üç renkle satışa sunulmuştu. Samsung, 26 Ekim’de başlayıp 1 Kasım’da sona erecek Samsung Haftası promosyonlarının bir parçası olarak, Mistik Mavi renk seçeneğini de sunmayı planlıyor. Yeni renk seçeneği 189 euro fiyat etiketini de beraberinde getiriyor.

Samsung Galaxy Buds Live‘a başka bir yeni renk daha eklenecek. Mistik Kırmızı olarak adlandırılan bu çarpıcı renk seçeneğinin, küresel pazarda kendini gösterip göstermeyeceği bilinmiyor.

Samsung’un resmi sitesindeki tanıtım resmi, şirketin Samsung Week promosyonlarının bir parçası olarak akıllı telefonlar, TV’ler ve ev aletlerinde fırsatlar ve indirimler sunacağını gösteriyor, ancak Koreli teknoloji devi henüz bu promosyonlar hakkında bilgi vermiyor.

Ek bir bilgi olarak, Buds Live da AKG tarafından ayarlanan 12 mm sürücüler, 3 mikrofon (içeride bir ve dışarıda iki olmak üzere) ve bir bas kanalı bulunuyor. Az yer kaplamasına rağmen, şirket tek bir şarjla 6 saat (kulaklık başına 60mAh) ve USB Type-C ve Qi kablosuz şarj cihazı da veriyor. Kulaklıklar şarj kutusu (472mAh) ile birlikte 21 saate kadar dayanabiliyor.

Kulaklıkların her biri 5.6 gram ağırlığında ve şarj kutusu (boş) 42.2 gram olarak belirtilmiş. Boyut söz konusu olduğunda, kulaklıklar 27,2 x 17,3 x 15,5 milimetre ve kutusu ise 50,0 x 50,2 x 27,8 milimetre ölçüleriyle gayet uygun bir tasarım sunuyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here