Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Galaxy C Her an Gelebilir !

Samsung Galaxy C Her an Gelebilir !

-

Akıllı telefon sektörü devlerinden olan Samsung, telefon model serilerine bir yenisini ekleyerek Galaxy C ile her an karşımıza gelebilir. Her kesimden insana hitap etmeyi başarmış olan Samsung, şuanda Galaxy C serisi ile geleceği hakkında haberler gündemde.

Akıllı telefon pazarında en iyi konumda olan firmalardan olan Samsung, üretimlerini gerçekleştirdiği modellere bir yenisini daha eklemenin planlarını yapıyor. Gündeme gelen haberlere göre Samsung tarafından kısa bir zaman içerisinde Galaxy C serisi ile karşımıza çıkması olası bir durum.

galaxy-c-serisi


Samsung firmasının geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan ve Android işletim sistemiyle çalışmakta olan Galaxy J serisi, Galaxy E Serisi, Galaxy A Serisi, Galaxy Note Serisi ve Galaxy S serisi yerini alırken Tizen ilke çalışmalarını yapan Z serisi de yer almakta.

Her kesimdeki insanın bütçesine uygun akıllı telefonu olan Samsung’un, bu sefer Galaxy C serisi için hazırlık yapıyor. Hindistan’ın önde gelen teknoloji sitelerinden birisi olan Zauba’ da yer alan haberlere göre, SM-C5000 model numarasına sahip telefon bu haberin gerçekçiliğini kanıtlar nitelikte bulunuyor.

21 Mart gibi Hindistan’a test edilmesi amacıyla 8 adet gönderilmiş olan Samsung SM-C5000 model numarasına sahip Galaxy C serisine ait olduğu söylenilen telefonların hakkında tek bilinen nokta ise 5.2 inç büyüklükteki ekranı ve 205 dolar etiket fiyatının olması.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here