Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Galaxy F Sızdırıldı

Samsung Galaxy F Sızdırıldı

-

Teknoloji devi Samsung’un uzun süredir beklenen metal kasalı, dayanıklı akıllı telefonu Galaxy S5 Prime ya da diğer adıyla Galaxy F’nin ilk görüntüleri sızdırıldı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un uzun süredir beklenen metal kasalı akıllı telefonu Galaxy S5 Prime, ya da son zamanlarda söylenen adı ile Galaxy F‘ye ait olduğu iddia edilen en kaliteli görseller sızdırıldı. Sızıntı devi @evleaksin paylaştığı yeni görselin, Galaxy S5 Primeın basın görsellerinden birisi olacağı ön görülüyor.

Daha önce test amaçlı Hindistan‘a gönderilen ve kendi evi Güney Kore‘de sertifikalanırken ortaya çıkan Galaxy S5 Prime‘ın yaz aylarında tanıtılacağı, hatta Temmuz ayında raflarda yerini alacağı söylenirken,@evleaks bu konuya da açıklık getirdi. Cihazın Eylül ayında Unpacked 2 etkinliğinde tanıtılacağını söyleyen sızıntı devi, asıl bombayı daha sonrasında patlattı!

galaxy-f

Galaxy S serisi sona erebilir!

Sızıntı devi üzerine basa basa bunun kesin bir bilgi olmadığını, doğrulanmadığını ancak kendisine ulaşan ilk bilgilere göre Galaxy F‘nin Galaxy S serisini sonlandıracak cihaz olabileceğini söyledi. Bu iddia teknoloji gündeminde büyük sansasyon yaratsa da, henüz doğrulanmadığından dolayı kesin bir şey söylemek mümkün değil.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.