Samsung Galaxy J3 Resmen Tanıtıldı!

Samsung Galaxy J serisine yeni model daha eklendi. Diğer modellerine göre oldukça uygun fiyat ile ön plana çıkan ve J3 adı verilen yeni modelin resmi olarak tanıtımı yapılırken, tanıtımda Samsung’un resmi internet sitesi tercih edildi ve Çin için özel oluşturulmuş site versiyonunda telefonun tanıtımı yapıldı.

Samsung Galaxy J3

Samsung Galaxy J3

Samsung Galaxy J3 Özellikleri Ne?

Uzun zamandan beri gündemde çeşitli bilgileri yer alan ve özellikleri sızdırılan Samsung Galaxy J3 için tanıtım yapıldıktan sonra tüm detaylar öğrenilmiş oldu. Daha önce de Cepkolik olarak sizlere Samsung Galaxy J3 hakkındaki tüm detayları aktarmıştık. Yapılan tanıtım sonrasında telefon hakkındaki tüm detaylar öğrenilirken, cihazın henüz satışa çıkarılmadığını de hatırlatmakta fayda var.

Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile gelecek Galaxy J3 için en çok merak edilen ise Android 6.0 güncellemesinin cihaza dahil edilip edilmeyeceği. Şu ana kadar bu konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, güncellemenin gelmeyeceği daha yüksek bir ihtimal gibi duruyor.

Samsung Galaxy J3 için dört çekirdekli 1.2 GHz bir işlemci tercih edilmiş. Ekran boyutu ise 5 inç olurken, Super AMOLED bir ekran bulunuyor. Bu ekran ile 720×1280 çözünürlük desteklenmiş durumda. Kamera açısından kişileri tatmin edecek durumda olan J3, 8 MP arka kamera, 5 MP ön kamera ile kullanıcıya ulaşacak.

Satışı ile ilgili yapılan tanıtımlarda resmi bir bilgi verilmemesine karşın cihazın 2015 yılı içerisinde satışa çıkartılması bekleniyor. Zira tanıtımı yapıldığından dolayı satış için aradaki sürenin çok olması görülen bir durum değil. Cihazın fiyat için ise minimum 650 TL maksimum ise 750 TL’lik bir değer biçiliyor. Cihaz ile ilgili bu tip detayların önümüzdeki günlerde netleştirilmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy J3

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0