Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Galaxy J5 ve Galaxy J7 yeni modelleri sızdırıldı!

Samsung Galaxy J5 ve Galaxy J7 yeni modelleri sızdırıldı!

-

Teknoloji dur durak bilmiyor öyle ki şimdi de 2016 model Samsung Galaxy J7  ve Galaxy J5 modellerinin fotoğrafı sızdırıldı. Sızan fotoğraflardaki deyay bizi lazer otofokus destekli kameraya götürüyor.

2015 yazında Samsung, ön kamerasında selfie hayranları için tasarlanan LED flaş destekli Galaxy J5 ve Galaxy J7 modellerini satışa sunmuştu. Şimdi ise 2016 model Galaxy A serisinde olduğu gibi Galaxy J serisi ile karşılaşacağız.

j7

Bu ana kadar Samsung yeni J5 ve J7 modelini duyurmamış olsa da Çin Telekomünikasyon Donanım Sertifikasyon Merkezi aracılığı ile cihazların görselleri ortaya yayıldı.

Evet, saklanan orta segment Samsung Galaxy J5 ve Galaxy J7 Özellikleri neler olabilir?

Teknik özellik olarak birbirlerine çok benzer olan iki cihaz arasındaki en büyük fark ise ekran boyutu diyebiliriz. Galaxy J7 modeli 5.5 inç ekranda 1080p Full HD çözünürlük sunulmuşken, Galaxy J5 modeli için ise 5.2 inç ekranda 720p HD çözünürlük sunulmuş.

samsung-galaxy-j7-2016

Galaxy J7 modelinin iki çeşiti bulunuyor. Birinci model; 1.5 GHz sekiz çekirdekli, büyük ihtimalle Exynos 7870 işlemcisinden gücünü alacakken, diğer model ise iki ayrı işlemcili olacak ve dört çekirdeğin biri 1.2 GHz, diğer dört çekirdeği ise 1.5 GHz saat hızında çalışan bir işlemciden gücünü alacak. Cihazda bunun yanı sıra 4300 mAh gibi oldukça yüksek kapasiteli bir pil, yanında 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı bulunacak.

Sızdırılan fotoğraflarda dikkat çeken bir husus nokta ise her iki cihazın da arka kamerasında lazer otofokus desteğinin bulunması. gelişmelere bakılırsa yeni J5 ve J7 modelleri Samsung’un ilk lazer otofokus desteği sunan akıllı telefonlarından olacek ve diğer modellerin önünü açmış olacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here