Samsung Galaxy Mega 6.3 hayat kurtardı

Geçtiğimiz aylarda Nokia Lumia 520 kod adına sahip cihazın kurşun geçirmeyerek bir polisin hayatını kurtardığını hepimiz biliyoruz, ancak telefonların kurşun geçirmeme özelliği olmamasına rağmen bazı telefonlar o kadar dayanıklı ki kurşun dahi geçirmiyor, son olarak gelen bilgilerde Samsung Galaxy Mega 6.3 kod adına sahip 6 inç büyüklüğünde olan cihazın kurşun geçirmeyip bir kişinin hayatını kurtardığı bildirildi.

Samsung hayat kurtarmış olabilir.

Tayvan’da ismi açıklanmayan bir adamın soyguna uğradığı sırada soyguncu tarafından sıkılmış olan kurşunun Galaxy Mega 6.3’ün kılıfını aştığı ve cihazın bataryasında takılı kaldığı bildirildi.

Her ne kadar bazı kullanıcılar bunun Nokia Lumia 520 cihazına gönderme olduğunu iddia etse de cihaz hakkında herhangi bir görsel resim vb video bulunmuyor.

Ancak son olarak belirtmemizde fayda var bu tür günlük yaşantıda karşılaşılabilen olaylarda asla cep telefonunuzu kurşun vb gibi ileriden gelen demir veya metal cisimlere doğru tutmayın, aksi takdirde cihazınız patlayarak hayatınızı etkileyebilir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0