Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy Note 4 akıllı kılıfı görüntülendi

Samsung Galaxy Note 4 akıllı kılıfı görüntülendi

-

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları 2023

Mükemmel bir fotoğrafa sahipseniz, ancak arka planda istenmeyen biri veya bir şey varsa, bir "nesneleri...

Teknoloji dünyası akıllı cihazları hayatımıza yavaş yavaş getirmeye devam ediyor, bugün gelen sızıntılarda Samsung tarafından gelecek aylarda tanıtılacak olan Note 4’e ait yeni bir akıllı kılıf sızdırıldı.

LG G3’de olduğu gibi kılıfın akıllı olması herhangi bir bildirim gelince hemen ışık yanması, aslında Samsung tarafından üretilen Note 3 akıllı kılıfında da kılıfın kapağını açınca otomatik olarak ekran açılıyor, ancak Note 4 modelinin kılıfı LED ile süslenmiş olabilir, bunun yanı sıra akıllı kılıfın yine otomatik ekran kilidi açma özelliğine sahip olacağı biliniyor.

Ekranı tam olarak açmadan işlem yapabileceğiniz akıllı kılıflar her ne kadar kolaylık sağlasa da pislenme açısından kullanıcıları yarı yolda bırakıyor,ancak kullanıcıların rahatlığı için tasarlanmış olan bu akıllı kılıflar kullanıcıları oldukça memnun ediyor.

-- Reklam --

Samsung Galaxy A34’ün Teknik Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Samsung her zaman üst düzey modellerden sonra orta seviye cihazlarını piyasaya sürmüştür. Markanın üretim hattında Galaxy A34 ve Galaxy...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz