Samsung Galaxy Note 4 duvar kağıdı yayınlandı

Samsung tarafından üretilmesi beklenen akıllı telefon Samsung Galaxy Note 4 modeli çok kısa süre içerisinde üretilecek ve satışa sunulacak, Samsung Galaxy Note 4 modeli ile beraber üst düzey kullanıcılara hitap edecek olurken Note 4 cihazıyla oldukça güzel yenilikleri kullanıcılar ile buluştuacak.

Üst segment kullanıcılara hitap edecek olan Samsung Galaxy Note 4 cihazında daha gelişmiş bir parmak izi sensörü ve geliştirilmiş kamera özelliklerine yer verecek, bunun yanı sıra Note 4 amiral gemi modeli üzerinde oldukça iyi bir donanım sunacak olan Samsung yılın en iyi cihaz ödülünü alabilme ihtimaline de sahip olabilecek. Samsung Galaxy Note 4 modeli hakkında gelen bilgilerde cihazın yılın en iyi cihazı olacağı iddia edilirken bazı kişiler cihazın Note 3 modeli ile aynı donanımı sunacağını iddia ediyor.

Samsung Galaxy Note 4 duvar kağıdı.

Bugün SamMobile sitesi tarafından Samsung Galaxy Note 4 duvar kağıdı olarak yayınlanan görsel oldukça ilgi çekiyor, Note 3 modelinde de buna benzer bir duvar kağıdı kullanan Samsung bakalım Note 4 modelinde nasıl duvar kağıtları kullanacak?

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0