Samsung Galaxy Note 4 Eylül ayında satışa sunulacak

Samsung tarafından üretilen akıllı telefon modeli Samsung Galaxy Note 4 kısa süre içerisinde oldukça büyük bir merak konusu olmuştu.

Samsung Galaxy Note 4 modelinin Samsung tarafından üretilen en üst düzey cihaz olduğu ve Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modellerinin hiçbir zaman donanımsal açıdan bu cihaza yaklaşamayacağı iddia edilmişti.

Genel olarak baktığımızda günümüzün çok gerisinde bir donanım ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modelleri fiyatlarıyla da oldukça pahalı.

Samsung Galaxy Note 4 modeliyle üst düzey cihaz üreten şirket Samsung, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerinin donanımının 4 katı daha fazla diyebiliriz.

iOS 8 işletim sistemiyle diğer üst düzey cihazlardan daha hızlı çalıştığı iddia edilen iOS işletim sistemi her ne kadar Android işletim sistemine göre daha hızlı gözükse de iOS işletim sistemi üzerinden kullanılan animasyonlar kasmaları kullanıcılara göstermiyor.

Bazı kullanıcılardan gelen iddialara göre iOS işletim sisteminin Android ile aynı hıza sahip olduğu ancak bunun yazılım olarak animasyonlar ile kapatıldığı iddiası da oldukça mantıklı gözüküyor.

Gelelim haberimize, Samsung’un yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 4 modeli 10 Ekim’den itibaren Avrupa ülkeleri için satışa sunulacak.

Cihazın fiyatının ne kadar olacağı ve ne kadar olduğu bilinmiyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0