Samsung Galaxy S5 Kullanıcılarını Memnun Bıraktı

Akıllı telefon alırken bazen beklentilerimiz büyük olur. Sadece telefon görüşmesi yapmak için artık çoğumuz telefon satın almıyor. Sosyal Medya uygulamaları, işimizi kolaylaştırması, hiç bitmeyen fotoğraf çekme tutumuzu törpülemek, okumak ve eğlenmek gibi bir çok amacımız da bulunuyor.

Akıllı telefon alırken çektiğimiz sıkıntılar ve kararsızlıkların yanında birde tavsiyeler ile kafamız karışıyor. Sonuçta akıllı telefonu alıp kullandığımızda beklentilerimizi ne kadar karşıladığını da sorguluyoruz.

Bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan çalışmalar sonucu 2014 yılında kullanıcılarını en çok memnun eden telefon Samsung Galaxy S5 oldu. Samsung Galaxy S5 Sport ve Samsung Galaxy S5 Active modellerinin her ikisi de 79 Puan ile zirvede yer alırken  LG G3 78 puan ile ikinci sırada yer aldı.

Apple iPhone 6, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Alpha 77 şer puan aldılar. LG G2, 76 puan alırken 75 puan alan HTC One, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 4 Edge kendilerine üst sıralarda yer bulan modeller arasında oldular.

Matrix in düşünce gücü ile olmasa da “Bükülme sorunları” ile gündeme gelen iPhone 6 Plus ise 73 puan alabildi.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0