Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy S5 Mini 'nin Sızıntı Görseli

Samsung Galaxy S5 Mini ‘nin Sızıntı Görseli

-

Xiaomi Poco X5 Pro ve Poco X5 tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Poco X serisi genellikle iyi bir ekran (yüksek yenileme hızına sahip), büyük, hızlı şarj olan...

Galaxy S5 Mini ‘nin Samsung sitesi  üzerinde görselleri yayınlandı.

Bu aralar mobil cihazların sürekli sızıntıları haberini yapıyoruz. Yine Twitter üzerinden Evleaks hesabı üzerinden bu seferde Samsung Galaxy S5 Mini ‘nin bir görseli paylaşıldı. Daha önceki haberlerimizde  bir çok sızıntıyı paylaşmıştık Evleaks hesabı üzerinden sızıntılar durmadan devam ediyor. Galaxy S5 ‘in tanıtılmasından sonra Galaxy S5 Mini  hakkında çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Suya dayanıklı olacağı bu söylentiler arasındaydı. Ama Galaxy S5 Mini ‘ye ait hiç bir görsel yoktu.

Evleaks tarafından paylaşılan görselde Galaxy S5 Mini ‘nin , Samsung İngiltere resmi web sitesinden alınmış bir görsel paylaştı. Ama tarayıcıdan adresi girdiğimizde ise geçerli bir sayfaya ulaşamadık. Bu görsel belki site üzerine yanlışlıkla koyuldu. Şuan ne olduğu bilinmiyor , ne olduğu hakıında resmi açıklamayı beklememiz gerekli.

Paylaşılan görüntüye bakarsak çeşitli renklerde telefonlar mevcut. Ayrıca telefonun isminin altında “Dx” yazısı dikkat çekiyor. Bununda ne olduğu da bilinmiy409062485671or.

 

-- Reklam --

Realme GT Neo 5’nin 150W versiyonu geliyor

Realme GT Neo 5, 240W hızlı şarj desteği ile 9 Şubat'ta tanıtılıyor. Bugün Realme'den üst düzey bir yönetici, telefonun...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz