Samsung Galaxy S6 Çıkış Tarihi Açıklandı

Güney Koreli firma Samsung, Galaxy serisinin yeni ürünü olan S6 modelinin piyasaya sürüleceği gün hakkında bilgilerde bulundu.

Samsung Galaxy S6 Ne Zaman Geliyor?

Mart Ayında yapılması planlanan Mobil Dünya Kongresinde Samsung Galaxy S6 ürününün yer alacağı ve ilk kez görücüye çıkacağı, Samsung yetkilileri tarafından kamuoyuna duyuruldu. Samsung Galaxy serisi kullanıcılarının merakla beklediği S6 modeli, Mobil Dünya Kongresi’nin akabinde teknoloji satış marketlerdeki raflarda yer alması muhtemel gözle bakılmaktadır. Ayrıca Samsung Galaxy S6 ürünü ile birlikte Galaxy S6 Edge versiyonunu da kongre de tanıtacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

Galaxy S6 Edge modelinin teknik özellikleri konusunda henüz basına bir bilgi sızdırılmazken, Galaxy S6’nın bazı özellikleri şu şekilde ifade edilmektedir; 5,1 inç büyüklüğündeki Süper HD Amoled ekran, 2560*1440 çözünürlük ve 577 ppi yoğunluk,Exynos Octa işlemci ve arka kamera 20 MP olurken, ön kameraya da 5 MP’lik bir hak tanınmış.

Samsung firması, akıllı cihazlarındaki plastik malzemeden imal ettiği dış korumalığını metal malzeme kullanarak yeni modellerini böyle üreteceğini de belirtti.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0