Samsung Galaxy S6 Edge Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un Galaxy Note serisinde duyurduğu kavisli telefonu Galaxy Note Edge‘den sonra, Galaxy S6 Edge modelini de MWC 2015’te duyurdu. 5.1 inç ekran boyutuna sahip akıllı telefon, önceki model olan Note edge‘ye göre biraz tasarım değişikliğine uğramış. Bu modelde sadece sağ tarafta kavis bulunuyorken Galaxy S6 Edge’nin her iki tarafının da kavisli olduğunu görüyoruz.

Samsung Galaxy S6 Edge Fiyatı;

Samsung Galaxy S6 edge‘nin fiyatı henüz net değil. Yakın zamanda ön siparişe sunulacak ve kesin fiyat bilgisini o zaman verebileceğiz. Ancak Cepkolik olarak bir tahminde bulunuyoruz ve Galaxy S6 Edge‘in fiyatının yaklaşık 2.399 TL ile 2.999 TL arasında değişiklik göstereceğini düşünüyoruz. Bu değişikliğin sebebi tabi ki akıllı telefonun kapasitesinden kaynaklanıyor.

Samsung Galaxy S6 Edge-2

Samsung Galaxy S6 edge, 5,1 inçlik Quad HD (2.560 x 1.440) Super AMOLED ekrana sahip. Bu ekran sayesinde oldukça net görüntü elde edebiliyor ve tüm detaylara hakim olabiliyorsunuz.

Samsung Galaxy S6 edge-1

Daha önceki akıllı telefonlara göre ön yükleme hızı da 2 kat arttırılmış. Bu sayede cep telefonu uygulamaları çalıştırırken çok daha hızlı. 64 işlemci ile de desteklenen telefonun hızına diyebilecek hiç bişey yok :)

Galaxy S6 Edge 4 farklı renk seçeneğine sahip. Beyaz, Altın, Siyah ve koyu yeşil.

Kablosuz şarj desteği olan cihaz uyumlu araçlarda telefonunuzu kablolardan kurtularak sadece uyumlu cihazın üzerine koymanız yetiyor.  Kablosuz şarj pedi kutudan çıkmıyor ve o ürünü ayrı almanız gerekiyor. Samsung Galaxy Edge‘de bir de hızlı şarj özelliği bulunuyor. Akıllı telefonda şarj derdine son verebileceksiniz. kısa sürede uzun kullanımlar için yeterli şarja sahip olabileceksiniz.

Samsung Galaxy S6 Edge Video

http://youtu.be/CnYtWWDor2s

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0