Samsung Galaxy S6 edge plus ve Samsung Galaxy S6  göz kırpıyor. İçinde neler var ? Fiyatı nedir?

Samsung Galaxy S6 edge plus ve Samsung Galaxy S6 vitrinlerdeki  yerini aldı.Bilinmesi gerek özellikleri nelerdir? Fiyatı cep yakar mı ? 


Samsung Galaxy S6 Edge Plus

samsung-galaxy-s6-edge-
Telefon piyasasında rekabet tam gaz devam ediyor.telefon arenasında söz sahibi üreticilerden biri olan Samsung  firması yeni atağını Samsung Galaxy S6 edge Plus ile yaptı ve yepyeni teknolojileri içinde barındıran bu telefon  5.7” Quad HD Super AMOLED ekranın yanında  16 MP kamera ve Android 5.1.1 Lolipop işletim sistemini içinde barındırıyor. Yeni üretim olan telefon  2.1 GHZ Quad-Core + 1.5 GHZ Quad-Core işlemci ile kendisini rekabet ortamında daha güçlü görüyor.

Bilgisayarların cep telefonlarının içine girmesi ile birlikte  multimedia görsellikte, Samsung Galaxy S6 edge Plus kendisini hissettiriyor. Rakip telefonlardan farklılığı Kavisli Yan Ekran Uygulaması ile dikkat çeken  Samsung ,bu farklılığı ile daha rahat ve hızlı uygulama erişimlerine ulaşmanızı sağlamakla kalmayıp   favori uygulamaları için ekran geçişleri yapmadan, tek elinizi kullanarak  kavisli ekranın kaydırılmasıyla erişime ulaşmış oluyorsunuz.  Ayrıca Samsung Galaxy S6 edge Plus tercih ettiğiniz kişilere hızlı erişim için  yine kavisli ekranda size bu fırsatı sunuyor.Kavisli ekran sizin istediğiniz kişiye  mesaj atılmasını ,isterseniz kolay arama yapılmasını sağlıyor.

Minimum 32GB depolama sunan Samsung Galaxy S6

Samsung firmasının diğer bir telefonu olan  Samsung Galaxy S6 , 32 GB depolama yanın da  ,  5.1″ ekrana sahip, bu telefonda da  bir  16 MP kameraya sahip. Samsung Galaxy S6 nın işletim sistemi Android 5.0 Lolipop  ve 2.1 GHz Dört Çekirdekli + 1.5 GHz Dört Çekirdekli işlemci ile donatılmış.
Samsung Galaxy S6 na dokunduğunuzda ekran farklılığı sizi buyüleyecek zira cam ile metalin birleşimi muhteşem olmuş.

Samsung Galaxy S6 gelişmiş diyafram kullanmış ve  telefonun sahip olduğu ön ve arka kameraları daha yüksek çözünürlük   ve F1.9 diyafram açıklığı sunarak, kullanıcılara her ortamda net fotoğraf çekme imkanı sunmuş. Kameraya ulaşmak da kolaylaşmış öyle ki, ana ekran tuşuna çift tıklayıp hızlı şekilde kamera moduna ulaşabiliyorsunuz.

Fiyat olarak ise 2500-3000 tl arasını gözden çıkarmanız yeterli.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0